• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Antrojoje „Spartakiadoje“ muziką puoš sportas
2008-07-09 00:00:00

Vasarai persiritus į antrąją pusę, rugpjūčio 1 – 3 dienomis pastaraisiais metais daugelio pamėgtoje Arvydo sodyboje (Kernavės raj.) įvyks antrasis muzikos ir sporto festivalis „Spartakiada“. Kaip ir praėjusiais metais, pagrindinius vaidmenis abu komponentai dalinsis po lygiai, tačiau, kaip ir priklauso bręstant, abiejų bus daugiau.
 
Už „Spartakiados“ vairo stovi elektroninę muziką ir didžėjų kultūrą propaguojantis tinklapis Djscene.lt. Kadangi septintus metus veikiantis tinklapis gyvas savo nuolat augančios, aktyvios ir iniciatyvios bendruomenės dėka, ir festivalio programa kuriama daugelio galvų bei rankų.
 
Tris muzikos scenas – „Spirk“, „Šok“ ir „Nerk“ globoja didžėjų bei renginių organizatorių komandos „Techstylism“ bei „K.U.B.“ ir didžėjus Saulty. Na, o vieną kertinių „Spartakiados“ ašių – futbolo taurę „DJ Golas“ bandys laimėti šešios komandos, tarp kurių – praėjusių metų čempionai „minimal.lt“ komanda, drum’and’bass muzikai skirta radijo laida „Amenų broliai“, amžinai gyvas klubas „Stereo45“, mistiškoji „Satta“, jau minėti „Techstylism“ bei įvairiapusiškai įdomių renginių organizatoriai „Pasaka iš rūsio“. Kiekviena komanda atvira naujiems nariams – su treneriais galima susisiekti „Spartakiados“ svetainėje (www.spartakiada.lt).
 
Grįžkim prie muzikos. Didžiausioje festivalio scenoje „Spirk“ pasirodys ir didžiausios žvaigždės. Iš Didžiosios Britanijos atvyksta prieš porą metų albumu „Drowning In The Sea of Love“ („Border Community“) visus elektronikos žinovus pribloškęs atlikėjas Nathan Fake. Jam pavymui iš Švedijos atskuba panašaus kalibro talentas iš Irano kilęs Aril Brikha, laikomas vienu talentingiausių ir kartu subtiliausių atlikėjų savo šalyje. Abu svečiai ruošia gyvus setus, kaip ir trys „Spirk“ scenoje pasirodysiantys lietuviai – Few Nolder, Grad_U ir Costello. Be abejo, čia netruks ir didžėjų, muziką garantuosiančių ištisą parą – Daimon, Pagalve, Hallucin, Mantas T., Nostra, Zw-X ir Dubuo. Sceną puoš ir vidžėjai – Aroma, Korb, Vesta bei RUT RUT.
 
Kiek mažesnė, bet ne mažiau viliojanti žada būti scena „Nerk“. Joje Saulty kvietimu kosminėmis disco natomis mėtysis jau Lietuvoje pažįstami Pete Herbert bei Johnny Hiller iš Anglijos. Sportiškas programas ruošia tautiečiai Vidis, Manfredas, Fast Eddie, Elektrod Karabelnikov, Martin Virgin, Mindas, Loranas Vaitkus, Antanas Gustaitis bei Kaspius su Jacob Jeffs.
Jaunasis „Spartakiados“ kūdikis – scena „Šok“ – ruošiasi mankštinti susirinkusias minias laužytais elektroniniais ritmais. Gyvus pasirodymus surengs latvis Oyaars ir lietuviai „8’as maršrutas“ bei „Projekt Undersky“. Plokšteles galanda britai Data ir Madcap bei lietuvaičiai R-S-K, Astralas, Intakz, Simao, JaZzy, Soundchild, Pakas ir Nightjar.
 
Jau išvardinome visus „DJ Golo“ turnyro dalyvius, tad belieka paminėti, kad mūšiai futbolo lauke vyks šeštadienį, antroje dienos pusėje. Tiems, kurie nenori tik stebėti, bus suteiktos visos sąlygos kultivuoti mėgstamas sporto šakas. Nuo badmintono iki stalo futbolo, nuo krepšinio iki… kad ir „Alias“ – bendraminčių neturėtų trūkti. Ruošiami ir kiti nuotykiai – iš festivalio tikrai parsiveši lauktuvių.
 
Šiek tiek konkrečios informacijos. Dvi festivalio naktis (tiksliau, ankstyvus rytus) „Spartakiados“ dalyviai leis palapinių miestelyje. Be šio būtino festivalinio atributo, bus ir kitų – barų, šilto maisto ir naujų pažinčių. Festivalio organizatoriai perspėja, kad stiklinė tara į Arvydo sodybos teritoriją įleidžiama nebus, ir prašo besirengiančių dalyvauti apie tai gerai pagalvoti prieš kelionę. 
 
Išankstinius dviejų dienų bilietus šiuo metu galima įsigyti BILIETAI LT kasose bei www.bilietai.lt. Jų kaina 50 Lt. Pirmąją „Spartakiados“ dieną bilietai kainuos 60 Lt, antrąją – 50 Lt. Norintys į festivalio teritoriją įvažiuoti automobiliu mokės 30 Lt mokestį, kurio galima išvengti perkant išankstinius bilietus. Be abejo, automobiliui vietos rasi ir už Arvydo sodybos vartų…
 
Daugiau informacijos apie muziką, sportą ir kitas „Spartakiados“ gėrybes - www.spartakiada.lt. Ruošk sportbačius pirmajam rugpjūčio savaitgaliui!
 

 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus