• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

"Complexions" arba tai, ko dar neteko regėti  1 

2010-04-08 09:00:00

Šiuolaikinis baletas „Complexions“  – tai, ko tikrai dar nematėte. Jokių standartų ir įprastų rėmų. Neįtikėtini, pagal U2 ar net hip hop muziką sukurti spektakliai, kuriuose kartu šoka profesionalūs baleto šokėjai bei „judesio dievai” tiesiog iš gatvės. Bendri darbai su garsiausiu pasaulyje cirku „Cirque du Soleil“, pasirodymai su Michael Jackson, Prince, Lenny Kravitz bei Madonna, taip pat išskirtiniai pasirodymai Patrick Swayze filme „Paskutinis šokis" ir Oskaru apdovanotame - „Čikaga". 

Bene garsiausia ir madingiausia modernaus baleto trupė iš Niujorko „Complexions”  jau gegužės 13 d. surengs savo pirmąjį ir vienintelį  pasirodymą Lietuvoje. Nuolat kokybiškais kultūros renginiais stebinančioje sostinės „Ūkio banko teatro arenoje“ dviejų su puse valandų amerikiečių modernaus šokio spektaklį galės pamatyti tik 800 žmonių. „Complexions” trupei neabejingi klasikinio baleto mylėtojai bei garsiausi modernaus teatro ir šokio festivalių lankytojai visame pasaulyje. 

„Complexions” tapo nauju reiškiniu

Pasaulį pavergusią „Complexions” kompaniją 1994-aisiais įkūrė du šokio genijai. Per 60 baleto spektaklių daugybei JAV teatrų sukūręs Dwight Rhoden ir šokio vunderkindu vadinamas Desmond Richardson. Modernaus baleto teatras panaikino visas ribas tarp šokio žanrų. Per 20 metų kartu dirbantys super talentingi kūrėjai iš Niujorko sujungė tai, kas, atrodo, neįmanoma - klasikinį baletą su gatvės šokiais.  Tai iš karto tapo nauju reiškiniu. „Mes manome, kad šokis yra šokis, nuo hip hopo šokėjo gatvėje iki balerinos studijoje – mes mylim jį visokį”, - šie  Dwight Rhoden žodžiai geriausiai apibūdina visą „Complexions” idėją. 

Pernai penkioliktąjį  gimtadienį atšventusi trupė per savo gyvavimo metus nukeliavo ne vieną milijoną kilometrų ir savo spektakliuose sulaukė šimtų tūkstančių žiūrovų. Analogų pasaulyje neturintis baletas populiarus ne tik JAV, bet ir Pietų Amerikoje, Australijoje bei, žinoma, Vakarų Europoje, kur „Complexions” viename mieste sugeba surengti po keturis-penkis pasirodymus iš eilės. Tiesa, dėl iš anksto suplanuoto jų turo Europoje, Vilniuje jie surengs tik vieną savo pasirodymą.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ieva
2010-04-08 14:53:03
kaip fainai.. mm.. bet jau bilietų kaina :D