• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Dviejų širdžių plakimas“ – kūno tapybos konkurso nugalėtojas

Autorius: www.akvapark.lt
2010-02-17 13:00:00

„Dviejų širdžių plakimas“ – kūno tapybos konkurso nugalėtojas
Organizatorių nuotr.
Šv. Valentino dieną Druskininkų vandens parkas pažymėjo pirmą kartą vykusiu kūno tapybos konkursu „Kupidono piešiniai ant kūno“. Kartu su tarptautine grimo ir visažo akademija „SLA academy“ organizuotas renginys nustebino lankytojus ne dalyvių gausa, bet jų išradingumu ir profesionaliai atliktu darbu.

Kūno tapybos konkurse dėl pagrindinio prizo – savaitgalio Druskininkuose – varžėsi 8 dalyvės iš tarptautinės grimo ir visažo akademijos, iš Vilniaus kolegijos Dizaino ir technologijų fakulteto ir iš Dailės akademijos. Visos dalyvės savaip interpretavo konkurso temą ir po keturių valandų kruopštaus darbo komisijai pristatė savo darbus.

„Jos visos šaunuolės – įvaizdžius sukūrė nuo pirštų galiukų iki šukuosenų“ – pasidžiaugė viena iš komisijos narių, Vilniaus kolegijos dėstytoja ir grimo stilistė Eliza Norkuvienė.  Kartu su ja dalyvių darbus vertino profesionali grimerė Daiva Opriško, kostiumo dizainerė Genutė Žalienė, ir du profesionalūs fotografai – Igoris Opriško ir Rimantas Kvaraciejus. Dalyvės, išklaususios komisijos narių ir pastabas, ir pagiriamuosius žodžius, sulaukė jos verdikto. Trys dalyvės - Greta Paulauskaitė, pristačiusi kūrinį „Sirena“, Svetlana Radzvilavičienė su kūriniu „Pašto karvelis, nešantis meilės laiškus“ ir Indrė Sukackaitė ant modelio kūno nutapiusi „Dviejų širdžių plakimą vienu ritmu“ - pateko į finalą.

Kūno tapybos konkurso nugalėtoja tapo Vilniaus kolegijos studentė Indrė Sukackaitė, sulaukusi daugiausiai konkurso žiūrovų plojimų. Greta Paulauskaitė, pristačiusi įspūdingą graikų mitologijos būtybę, liko antra, o Svetlana Radzvilavičienė, visiems priminusi, kad pašto karveliai irgi yra meilės dienos simbolis, laimėjo trečiąją vietą.

Tarptautinės grimo ir visažo akademijos vadovė Eglė Pališkienė liko patenkinta savo studenčių iškovotomis antra ir trečia vietomis bei patikino: „Studentės labai rimtai ruošėsi šiam konkursui, todėl džiugu, kad jas įvertino ne tik komisijos nariai, bet ir žiūrovai, kurie stebėdami tapymo procesą negailėjo gražių žodžių konkurso dalyvėms“.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus