• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Gimimo dienos šventimo idėjos pagal „Dovanų maniją“

Autorius: Eli.lt
2014-03-26 13:04:00

Gimimo diena – labai smagi ir nuotaikinga šventė. Ją švęsti galima įvairiai, tačiau tradicinis šventės scenarijus – gausus vaišių stalas namuose – jau kiek pabodęs. Ką daryti, kad gimtadienio šventė būtų įsimintina ne tik sukaktuvininkui, bet ir svečiams, pataria internetinės parduotuvės „Dovanų manija“ komanda.Tegul gimtadienis būna aktyvus!


Kas pasakė, kad gimtadienis būtinai turi būti tradicinis? Šią šventę puikiai atšvęsite ir užsiimdami širdžiai miela aktyvia veikla. Jeigu žinote, kad į gimimo dieną švęsti rinksis tikri linksmų ir ekstremalių nuotykių entuziastai, pasiūlykite jiems kai ką įdomesnio! Labai smagiai ir azartiškai gimtadienį atšvęsite žaisdami dažasvydį, nuostabiais vaizdais ir eikliais žirgais pasidžiaugsite svetingame žirgyne, geriausias emocijas patirsite plaukdami prabangia jachta, na, o greičio mėgėjai tikrai pasisems daugybę adrenalino savo jėgas išbandydami kartodrome.
Nebijokite išbandyti naujoves – gimimo diena – tam puiki proga.

Kad gimtadienis būtų jaukus...

Jei neįsivaizduojate savo šventės šurmulyje, tiesiog nekenčiate triukšmo ir vengiate didesnių kompanijų, tikrai verta palepinti save tuo, ko norite – atšvęskite savo gimimo dieną jaukioje mylimo žmogaus draugijoje. Pasimėgaukite nuostabia SPA programa, pasidžiaukite įsimintinu poilsiu kartu su visa šeima ar tiesiog pabėkite nuo šurmulio ir leiskite sau romantišką nakvynę jaukiame viešbutyje. Jeigu nesate kompanijos žmogus, jums tikrai nereikia stengtis kam nors įtikti ir organizuoti pompastiškos šventės – tegul jūsų gimtadienis būna toks, kokio norisi!

Švęskite neįprastai, bet ne prastai!

Jeigu savo šventės svečius norite nustebinti ir pamaloninti įdomia gimimo dienos programa, „Dovanų manija“ tikrai turi ką pasiūlyti. Pakvieskite juos į gurmanišką šimtalapio gaminimo pamoką, šiurpuliukus keliančią ekskursiją „Angelai ir demonai“, na, o jeigu į šventę rinksis išskirtinai moteriška kompanija, pasaldinkite gyvenimą šokoladiniame mergvakaryje! Pramogos kartu su gera kompanija – tai geriausi įspūdžiai, puikiai praleistas laikas ir smagi, įsimintina bei nenuobodi gimimo dienos šventė!

Tradiciškai ir gurmaniškai

Jeigu visgi šventės neįsivaizduojate be gausaus stalo, visai nebūtina patiems ruošti dubenis lietuviškos mišrainės ar kepti kelių aukštų tortų – pakvieskite savo draugus gurmaniškos vakarienės „Dovanų manijos“ partnerių restoranus. Iš naujo atraskite gardžius tradicinius lietuviškus patiekalus, pasimėgaukite stora graikiška vakariene ar gardžiu šokolado fondiu Vilniaus senamiestyje. Tegul jūsų šventė būna ne tik smagi, bet ir skani!


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus