• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Gundanti nuotrauka - dar žavesnė stikle

Autorius: Giedrė Norvilaitė
2010-10-12 12:16:00

Įspūdingesne dovana nei ant sienos pakabinta įrėminta fotografija ar fotosesija, slypinti giliai fotoalbume, gali tapti artimam žmogui įteikta nuotrauka, išgraviruota stikle.

" 3D stikle" projekto vadovas Martynas Venckūnas pastebi, kad technologijų, leidžiančių perkelti nuotraukas į stiklo gabalėlį, galimybes greitai įvertino išradingos, subtilų skonį turinčios dailiosios lyties atstovės.

Originali idėja vestuvių metinių, šv. Valentino dienos, gimtadienio proga ar visiškai be jokios progos įteikti antrajai pusei viliokišką apsinuoginusios savo pačios nuotrauką sužavėjo ne vieną. Juk žaižaruojantis skaidrus stiklas suteikia kur kas daugiau žaismingumo ir paslapties nei įprasta nuotrauka. Be to, popierius suyra, o stikle išgraviruotas atvaizdas išliks amžiams.

Fotografė Jelena Kurbatova, į kurią dažnai kreipiasi apie skoningas, ne pernelyg atviras, bet pakankamai gundančias nuotraukas svajojančios moterys, taip pat buvo sužavėta galimybe labiausiai pavykusius tokių fotosesijų kadrus perkelti į stiklą.

"Stiklo gabalėlyje gali būti ne tik viena žmogaus figūra, bet ir efektą paryškinantis fonas - krioklys, akmenys. Toks vaizdas yra dar įdomesnis", - svajojančioms apie stiklinę dovaną vyrui ar draugui, pataria fotografė.

Pamačiusios, koks gali būti rezultatas, dovanoti savo mylimiesiems grožio ir paslapties kupinas nuotraukas stikle panūdo ir fotosesijų dalyvės.

"Pasižiūrėjau nuotraukos stikle variantą ir susidomėjau. Tai tikrai atrodo įspūdingiau nei tiesiog įrėminta nuotrauka. Dovanosiu būtent tokią", - sakė su "3D stikle" darbais susipažinusi Jelenos klientė Renata.

" 3D stikle" suteikia įvairių galimybių norimą nuotrauką perkelti į norimą stiklo gabalėlį. Fotografiją, jeigu pageidaujama jos ne visu ūgiu, galima pasidaryti pačiame " 3D stikle" salone. Išgraviruoti žavingą skaidrų atvaizdą įmanoma ir iš nuotraukų, atneštų pačių dailiosios lyties atstovių, arba profesionaliai padarytų fotografės J. Kurbatovos.

Joks Lietuvos kampelis " 3D stikle" komandai nėra kliūtis - interneto adresu www.3dstikle.lt veikia ir elektroninė parduotuvė, tad originalia dovana savo mylimuosius gali pradžiuginti bet kuriame mieste ar miestelyje gyvenančios moterys ar merginos.

J. Kurbatovos nuotr.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus