• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kam viešbučiams reikalingos žvaigždutės?  1 

Autorius: Eli.lt
2009-02-16 00:00:00

Kam viešbučiams reikalingos žvaigždutės?
jupiterimages.com

Neretai turizmo agentūros susiduria su atvejais, kai atvykę turistai pareiškia nepasitenkinimą, pavyzdžiui dėl to, jog viešbutis apibūdintas kaip keturių žvaigždučių, tačiau toks nėra. Tuomet turizmo agentūros pateikia sertifikatą, kuriame nurodytos viešbučio "žvaigždutės", nors tai turistų paprastai neįtikina. "Štai aš pernai atostogavau mieste N, ten gyvenimo sąlygos ir aptarnavimas kur kas geresnis". Problema tame, jog pragyvenimo sąlygos ir aptarnavimo lygis viešbučiuose, turinčiuose vienodą "žvaigždučių" skaičių, bet esančiuose skirtingose šalyse, skiriasi.

Pasaulyje nėra vieningos klasifikacijos. Kiekviena šalis turi nuosavus reikalavimus ir naudoja savą klasifikacijos sistemą. Tai priklauso nuo kiekvienos šalies nacionalinių ypatumų – klimatinių, ekonominių, juridinių, kultūrinių, socialinių. Pavyzdžiui, Graikijos viešbučiuose privalo būti oro kondicionieriai, o Australijoje - ne. Tačiau Australijos penkių žvaigždučių viešbučiuose privalo būti brangių vynų kolekcijos, tuo tarpu Didžiojoje Britanijoje to nėra.

Toliau apžvelgsime lankomiausių šalių viešbučių ypatumus.

Jei susiruošėt keliauti į Ispanijos pajūrį, turėtumėte žinoti, jog dauguma dviejų žvaigždučių viešbučių neturi nuosavos teritorijos. Juose nebūna baseinų (nebent ant stogo). Numeriuose vietos maža, nėra televizoriaus ir oro kondicionieriaus, paskambinti galima tik per viešbučio registratūrą. Dviviečiame numeryje yra dvi lovos, spintelė ir spinta, tualetas ir dušo kabina. Dauguma pakrantės viešbučių yra trijų žvaigždučių. Pusė iš jų turi oro kondicionavimo sistemas, nuo liepos 10 iki spalio 5 dienos. Vietoje dušo kabinų yra vonios, numeriuose būna televizoriai, be pagrindinių baldų dažniausiai yra žurnaliniai staliukai, pora kėdžių. Beveik visur, nors ir nedideli, yra baseinai. Patalynė keičiama kas tris dienas, kambariai tvarkomi kasdien.

Beveik visi keturių žvaigždučių viešbučiai yra nauji, pastatyti pastarąjį dešimtmetį. Nuo senesnių viešbučių jie skiriasi numerių interjeru, visuose yra televizoriai, oro kondicionieriai, barai, tiesioginis telefono ryšys, plaukų džiovintuvai ir parfumerijos bei kosmetikos rinkiniai voniose. Tokių viešbučių teritorijos būna didesnės, yra bent du baseinai, mini klubas vaikams nuo 2 iki 14 metų, kur jie prižiūrimi nuo 10 iki 18 valandos nemokamai. Čia galima išsinuomoti automobilį, yra atskiri muzikiniai ir TV salonai, konferencijų salės, fitneso, SPA kompleksai ir atviros sporto aikštelės.

2 psl.
Puslapis 1 iš 5Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ausryte
2010-07-16 00:57:48
Keliaujantiems...Jeigu kas iesko pigaus,ypatingai svaraus,netoli nuo Frankfurto Hahn oro uosto su nemokamu pristatymu is ir i oro uosta,su "svedisko" stalo pusryciais tik uz 5 eurus viesbucio-rekomenduoju Garni Hotel Victorija.Tikrai nenusivilsite.