• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Keisčiausi viešbučių svečių įnoriai  1 

Autorius: Balsas.lt
2009-07-22 08:00:00

Keisčiausi viešbučių svečių įnoriai
Jupiterimages nuotr.

Įrengti golfo aikštyną ledyne? Atkurti mylimos kavinės aplinką viešbutyje? Kas rytą tiekti kibirėlį jūros vandens? Tai tik keli iš daugelio neįprastų prašymų, kurių sulaukia prabangiausių pasaulio viešbučių darbuotojai.

„The Great Hotels of the World“ – penkių žvaigždučių viešbučius vienijanti organizacija išleido ekstravagantiškiausių ir keisčiausių kada nors gautų svečių prašymų rinkinį. Visą jį galite rasti čia. Mes savo ruožtu atrinkome po dešimt ekstravagantiškiausių ir keisčiausių.

Ekstravagantiškiausi:

Įrengti privatų golfo aikštyną ledyne

Šis neįtikėtinas svečio pageidavimas iš tiesų buvo įvykdytas, tačiau vos po trijų smūgių turtuoliui pramoga atsibodo, todėl jis pasiprašė būti parskraidintas atgal į viešbutį, kur toliau mėgavosi vynu, kurio butelis kainuoja 2000 eurų (6900 litų).

Sukurti mėgstamos kavinės tikslią kopiją

Vienas prabangaus viešbučio Londone svečias personalo paprašė atkurti kavinės, kurioje jis pirmą kartą sutiko savo merginą, aplinką. Iš pradžių jis planavo pasipiršti toje kavinėje, tačiau ji buvo uždaryta. Romantišką įnorį viešbučio darbuotojams išpildyti pavyko.

Vakarienė oloje

„Alpen Resort, Meeting and Spa” viešbučio Ispanijoje buvo paprašyta surengti romantišką vakarienę prie žvakių šviesos gretimais įsikūrusioje Pagani oloje, Presolanos kalne.

Visai kaip degalinėj

Vienas degalinių tinklas jubiliejaus proga „Clarion“ viešbučio darbuotojų Stokholme paprašė restorane sukurti degalinę primenančią aplinką. Į šventę susirinkusių svečių restorane laukė greiti užkandžiai, laikraščiai ir kelių žemėlapiai.

Transatlantinis sūrio pyragas

Namų išsiilgęs viešbučio „Vila Vita Parc Resort & Spa“ Portugalijoje svečias negalėjo gyventi be mėgstamiausio sūrio pyrago. Todėl viešbučio personalas privalėjo jį skraidinti tiesiai iš vienos Niujorko kepyklos.

Sodininko aistra

„Hotel d‘Europe“ savaitę viešėjęs žmogus paprašė prašmatnių apartamentų terasoje įrengti sodą, kuriuo jis viešnagės metu galėtų rūpintis.

„Nuskraidink mane į Veneciją“

Vienas „Capital“ viešbučio svečias Šveicarijoje spontaniškai nusprendė pamaloninti savo antrąją pusę, nuskraidindamas ją iš jau šiaip romantiškos vietos į Veneciją. Vyras paskambino šveicoriui ir pareikalavo suorganizuoti sraigtasparnį dienos kelionei.

Išpaikintas šunytis

Du svečiai užsisakė du ištaigingus apartamentus „Swiss Diamond Hotel Olivella” viešbutyje. Kaip paaiškėjo vėliau, vienas iš jų buvo skirtas poros šuniui.

Parašiutu į savo vestuves

Ekstremalias pramogas mėgstantis jaunikis paprašė viešbučio darbuotojų įrengti platų taką šalia įėjimo į žiemos sodą, kur turėjo vykti jo vestuves. Į vestuves jis panoro nusilesti tiesiai iš dangaus.

Kitoks arklių šou

Svečias paklausė viešbučio „Elba Costa Ballena“ Ispanijoje administracijos, ar ji galėtų suorganizuoti arklių pasirodymą, tačiau „kitokį negu visi“. Viešbutis arklių mėgėjui surengė flamenko šou su žirgais savo paplūdimyje.

Keisčiausi:

Per aukšta lova

Labai svarbus klientas Ispanijos „Hotel Puente Romano“ pareiškė, jog lova jo kambaryje esanti per aukšta ir pasiūlė nupjauti jos kojeles. Šįsyk viešbučio darbuotojai su ekscentrišku reikalavimu nesutiko.

„Šventosios“ skylutės

Gerai žinomas JAV dainininkas kiekvieną vakarą Portugalijos „Dom Pedro Palace” reikalaudavo jo paklodėje pradurti tris skylutes.

Noras laidoti gyvūnėlius

Šveicarijos „Swiss Beau-Rivage” garsėja 1861 m. įrengtomis gyvūnų kapinaitėmis. Nė vienas viešbučio svečias jomis lieka sužavėtas ir klausinėja, ar jų augintiniai negalėtų ten rasti amžinojo poilsio, kai išmuš lemtinga valanda. Deja, kapinaitės šiomis dienomis nenaudojamos, todėl viešbučio personalui į prašymus tenka nuolatos atsakyti neigiamai.

Per garsiai ošia jūra

Įgeidžiam Ispanijos viešbučio „Gran Hotel Elba Estepona & Thalasso Spa” lankytojui pašonėje įsikūrusi jūra pasirodė ošianti per garsiai, todėl jis primygtinai reikalavo „kaip nors šią problemą spręsti“.

Pieno vonia

„Premier Palace” Ukrainoje svečias panūdo išsimaudyti pieno vonioje. Ji turėjo būti pripildyta vien pienu iš stiklinių butelių. Po kelių valandų pamišėliško pieno butelių pirkimo viešbučio darbuotojams visgi pavyko įgyvendinti keistą prašymą.

Labai tikslus saulėlydžio kampas

Graikijos „Honeymoon Petra Villas” administracijos buvo paprašyta surasti tokį kambarį, iš kurio galima būtų stebėti 45 laipsnių kampu besileidžiančią saulę.

Kibirėlis jūros vandens

Vienas svečias kas rytą prašydavo tiekti kibirėlį šviežio jūros vandens Montenegro „Splendid Conference & Spa Resort“ viešbutyje. Ką vyras su vandeniu veikdavo – nežino niekas.

Per karšta

Ispanijos „Villa Padierna Thermas de Carratraca” lankytojas nesiliovė skųstis karščiu ir pareikalavo, jog temperatūra jo kambaryje būtų minusinė. Pasak jo, tik tokiu būdu jis galėsiąs atvėsti.

Ledo vonia

Dar vienas karščio negalintis pakęsti žmogus „Kairaba Beach Hotel“ Afrikoje paprašė paruošti iki pat krašto ledukais pripildytą vonią.

Šokis su tįstine

Daugelis žmonių ant viešbučio stogo užsikaria tam, kad įkvėptų gryno oro arba pasigėrėtų panorama. Tačiau vienas nutrūktgalvis pasielgė kitaip. Ant „Barcelona Princess” viešbučio stogo jis užlipo vien tam, kad nuo jo nušoktų persijuosęs elastine virve.
 

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
bete
2009-07-22 21:16:43
buciau kokia oligarcho zmona,na bent jau meiluze tai as dar netaip personala pasokdinciau.gaila kad kad as juodaplauke o ne kokia olialia blondine,todel galima tik pasvajoti