• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Laisvalaikio ir prekybos centre „Panorama“ – dešimtys stiliaus vardų
2008-11-05 00:00:00

"VRP / Hill & Knowlton info.

Laisvalaikio ir prekybos centre „Panorama“ – dešimtys stiliaus vardų

Lapkričio 7 dieną duris vilniečiams ir miesto svečiams atveriantis šiuolaikinio laisvalaikio ir prekybos centras „Panorama“ pasiūlys daugiau nei 170 prekybos ir paslaugų vietų, iš kurių daugiau nei dvidešimt Lietuvoje bus pristatytos pirmąsyk. Žvėryne, greta judrių miesto gatvių įsikūręs vienas didžiausių sostinės prekybos centrų išsiskirs ne tik didžiausia Baltijos šalyse požemine automobilių stovėjimo aikštele, bet ir unikaliais architektūros bei įrengimo sprendimais.

„Džiaugiamės galėdami vilniečius ir miesto svečius pakviesti į naujos kokybės laisvalaikio ir prekybos centrą. Siekėme, kad šis Baltijos šalių mastu išskirtinis projektas taptų europietiškos kokybės pavyzdžiu: populiaria susitikimų vieta, kurioje malonu apsipirkti ar tiesiog praleisti laiką“, - sakė projektą plėtojusios bendrovės „E.L.L. Nekilnojamas turtas“ generalinis direktorius Gediminas Tursa.

Jo teigimu, „Panorama“ išsiskiria dėmesiu patogumui, kuriam buvo skiriamas ypatingas dėmesys: pradedant šviesaus ir erdvaus centro architektūros koncepcija ir baigiant originaliais sprendimais. Pavyzdžiui, lenktame erdviniame „Panoramos“ švieslangyje, kurio bendras ilgis siekia 94 metrus, nėra nė vienos pasikartojančios detalės. „Architektūriniai ir statybiniai sprendimai „Panoramoje“ sukuria ypatingą laisvalaikio aplinką aktyviam miestiečiui. Pagal dydį, konstrukcinius, inžinerinius ir statybinius sprendimus šiam laisvalaikio centrui nėra lygių ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse“, - teigė „Panoramą“ stačiusios bendrovės „Merko statyba“ generalinis direktorius Gediminas Kazlauskas.

Be to, ypač svarbus buvo dėmesys aplinkai: statant „Panoramą“ pasirinkta požeminės automobilių stovėjimo aikštelės koncepcija, papildomos 17 milijonų investicijos skirtos T.Narbuto, kitoms gatvėms sutvarkyti ir išplatinti. Be to, įrengta požeminė pėsčiųjų perėją, kurią galima pritaikyti ir norint šalia įrengti metro liniją. Vilniaus miestui priėmus tokį sprendimą, šalia „Panoramos“ esanti infrastruktūra būtų parengta šiam moderniam transportui.

„Lankytojams siekiame sukurti gyvenimo miesto ritmu pojūtį, kurį užtikrins naujausias mados tendencijas atspindinčios drabužių kolekcijos, naujų restoranų bei įdomių laisvalaikio pramogų pasiūla“, - pasakoja „Panoramos“ direktorius Raimondas Bureika. Anot jo, itin svarbu tai, kad apsilankiusiems „Panoramoje“ bus itin patogu pakliūti į reikiamą vietą: tam tikslui pasirūpinta patogiu prekių bei pramogų išdėstymui, be to, įrengti net 6  liftai ir 26 eskalatoriai.

Automobiliais į „Panoramą“ atvykstantiems lankytojams daugiau kaip 1500 vietų dviejų aukštų požeminėje stovėjimo aikštelėje rasti laisvas vietas joje padės moderni srautų valdymo sistema. Patekti į „Panoramą“ iš aikštelės bus galima liftais ir eskalatoriais. Atskiras liftas skirtas patekti iš automobilių aikštelės tiesiai į  trečiajame aukšte įsikūrusius restoranus.

Naujajame centre netrūks malonių staigmenų: pagrindinė naujojo centro aikštė lankytojus pasitiks fotomenininkų sukurta savita, daugiau nei 100 kvadratinių metrų dydžio Vilniaus panoramos vizija. Iš šimtų nuotraukų sukurtoje Vilniaus vizijoje susijungia istorinio senamiesčio ir modernių verslo centrų rajonai, vienas greta kito buriasi daugeliui gerai pažįstami, tačiau netikėtas erdves radę pastatai.

Be to, visą „Panoramos“ atidarymo savaitgalį prekybos centre šurmuliuos šventė, kurios metu lankytojai galės išgirsti žinomų atlikėjų ir grupių koncertus. Penktadienio vakarą „Panoramos“ scenoje šėls specialus „Tabami“ projektas „Panoraminis miestas“, o šeštadienį vyksiančius konkursus ir pramogas vainikuos įspūdingas muzikos, šokio ir madų projektas, kurio metu skambant „Inculto“ ir „Happy Endless“ kūriniams bus pristatytos naujausios miesto mados tendencijos.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus