• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Moters atostogos. Kurią šalį rinktis? (apklausa)  3 

Autorius: Pagal super-lady.ru, Gerda Zemenskaitė
2010-05-06 17:00:00

Moters atostogos. Kurią šalį rinktis? (apklausa)
jupiterimages.com nuotr.

Kadangi vasara jau visai ne už kalnų, pats laikas pradėti galvoti apie atostogas. Kur žadate šiemet praleisti atostogas? Norite saulės ir jūros? O gal esate ištikima poilsiui sodyboje? Jei, visgi, nusprendėte rinktis užsienio šalis, tai šis straipsnis būtent jums, mat jame bendrais bruožais aptariamos pagrindinės bei labiausiai moterų (pagal statistiką) mėgiamos šalys.

 

Dauguma moterų renkasi keliones į Tailandą tam, kad susipažintų su tailandiečių masažo paslaptimis. Tas visame pasaulyje žinomas įvairiapusiškumas ne tik pamalonins mylimo žmogaus kūną, bet ir sunormalizuos jį. Jei moteriai pavyks įsisavinti šį metodą, tai ji sugebės suteikti malonumą ir, vargu, ar atsiras tam abejingų. Poilsį Kroatijoje renkasi tos, kurios nori pabūti vienumoje.

 

Grožio ritualai

Žinome, kad moterys yra savotiškos prigimties ir, būtent šiose vietose, jos galės pasitenkinti savomis mintimis ir rasti įkvėpimą. Be to, nuostabus vietovės klimatas leis ne tik pailsėti bei atsigauti kūnui, bet atgaivins ir odą. Kai kurios išvyksta ilsėtis į Goa (mažiausią Indijos valstiją), kur labai aukštas aptarnavimo lygis, tuo tikslu, kad gautų "pasakišką poilsį". Be to, čia galima rasti ypač daug grožio centrų, kurie padės moteriai tapti dar gražesne. 

 


Pirmyn į parduotuves!

Kiekviena moteris trokšta tapti deive. Todėl dažnai, valandos praleistos paplūdimyje, padeda pasiekti norimo rezultato. Kelionių į Tailandą metu, jus galite įsigyti daugybę naujų pažįstamų, kurie taps jūsų kelionių draugais, galbūt, ne tik jūsų poilsio laikui. Didžiulis papuošalų kiekis išgelbės jus nuo nuobodulio tuo metu, kai jums atrodys, kad jus jau viską pamatėte ir visur pabuvojote. Atostogų metu Kroatijoje, jus galėsite padegustuoti vietinio vyno, kuris garsėja ypatingu skoniu, labai patinkančiu dailiajai žmonijos daliai. Kiekviena panašaus poilsio diena gali jums įsiminti savitumu bei ramybe, kuri būdinga šiai šaliai. Tas, kurios išvyksta atostogauti į Goą, nustebins "niekučių" kainos. Tačiau, jei jus esate gerbėja rankų darbo papuošalų, tai be vargo rasite ką nors tokio, kas jums bus artima bei brangu. Jus turėsite galimybę aplankyti daugybę kioskelių bei gatvės turgelių.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Kur žadate atostogauti?
Rinksiuosi poilsį savo sodyboje.
15 (12.1 %)
Išsinuomosiu namą atokioje vietoje prie ežero ar upės.
13 (10.48 %)
Neįsivaizduoju atostogų be pajūrio.
47 (37.9 %)
Vyksiu į šiltuosius kraštus.
49 (39.52 %)

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
lll
2010-05-09 19:53:46
Na, Ievule, jei esi pratusi tokius minčių kratinius skaityti ir tau patinka, tai šaunu, o man reikia kokybiško straipsnio.
Ieva
2010-05-07 09:43:59
Blogam šokėjai ir .... trukdo. Ar tik nebus taip nutikę komentatoriui?
lll
2010-05-07 00:15:20
siaubas ne straipsnis. verciant is kitos kalbos, gal reiketu sudelioti teksta, kad lengvai skaitytusi, butu logiskas ir suprantamas.