• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Papuošale rasti po akį
2008-07-23 00:00:00

"Gamma" nuotr.
Liepos 31-ąją 18 val. Kultūrpolio Meno kiemo kūrybinėse dirbtuvėse atidaroma uostamiesčio mados kūrėjo Raimundo Petreikio ir jo mados ir įvaizdžio studijos RP kurtų papuošalų bei aksesuarų paroda „AŠ TAVE MATAU".

Antrus metus gyvuojanti studija RP papuošalų kolekciją pristato pirmąkart. Iki šiol drabužių dizaineris R.Petreikis ir jo komanda žiūrovų teismui buvo pristatę tik drabužius - pernai pavasarį klaipėdiečiai turėjo progą įvertinti studijos RP vakaro apdarų kolekciją damoms „Šeršėliafam". Šiemet Jūros šventės renginio „Mados jūra" metu bus pristatyta ir antroji studijos RP kolektyvo - Raimundo Petreikio, Modestos Abelkytės ir Ramunės Agurkytės jūrinės tematikos rūbų kolekcija.

„Kurti aksesuarus nesugalvojau staiga. Juos gaminome nuo seno. Klientams kuriame drabužius, tačiau dažnai tenka prie kostiumo priderinti ir aksesuarus. Prisipažinsiu: sukurti parodinius darbus ir parodyti juos viešai paskatino būtent mūsų klientės. Tikino, kad klaipėdiečiai privalo juos pamatyti - taip ir pasidaviau", - juokiasi 26-erių mados kūrėjas.

Parodoje eksponuojama per 20 autorinių darbų - nuo prabangių sagių iki egzotiškai atrodančių auskarų, sąsagų, ordinų ir net korsetų. Aksesuarams pagaminti studijos RP komanda naudojo medžiagas, kurias renkasi ir kurdami papuošalus pagal individualų užsakymą, - karolius, šilką, sidabrą, odą.
Kodėl šią papuošalų kolekciją nuspręsta pavadinti „AŠ TAVE MATAU"? Atsakymas paprastas - kiekviename papuošale žiūrovai turėtų rasti po akį. Vienos akys plačiai atmerktos, ir jų neįmanoma nepastebėti. Kitos - gerai paslėptos, todėl reikia gerokai įtempti regėjimą ir bandyti rasti akį ažūro, nėrinių, šilkų ir blizgančių karolių gausoje.

„Akis. Atrodo, toks nuvaliotas simbolis. Tačiau nepaisant nieko, akys ir toliau laikomos paslaptingiausia, išraiškingiausia ir net seksualiausia kūno dalimi. Jos būna tokios įvairios - kupinos meilės, neapykantos, liūdesio, aistros, pagalbos šauksmo, ironijos, naivumo... Akys, žvelgiančios ir mūsų kurtų papuošalų, yra labai drąsios. Nes visi parodoje eksponuojami aksesuarai skirti drąsioms, iššūkių nebijančioms, ekstravagancijos nevengiančioms būtybėms", - parodos pavadinimo pasirinkimą motyvuoja R.Petreikis.

Paroda „AŠ TAVE MATAU" Kultūrpolio Meno kiemo kūrybinėse dirbtuvėse veiks iki rugsėjo 1-osios.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus