• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Patarimai išsiilgusiems ekstremalių atostogų

Autorius: Balsas.lt
2010-07-21 17:00:00

Patarimai išsiilgusiems ekstremalių atostogų
Jupiterimages.com nuotr.

ai kurie atostogas praleidžia namie, atlikinėdami iki tol neatliktus darbus, guli paplūdimyje ar prie ežero, miega iki valios... Žodžiu – ilsisi. Tačiau kai kuriems atostogos – tai metas, kuomet „reikia nutrūkti nuo grandinės“. Ir ne karštuose Ibizos klubuose, o kur nors, kur galima patirti tikrai ekstremalių pojūčių.  Keletas šiek tiek netikėtų „turist.ru“ patarimų.

Prieš išvykdami – nepamirškite parašyti testamento.

Masinės muštynės Bolivijoje

Kas gali padėti atsikratyti neigiamos energijos, jei ne geras pamojavimas kumščiais? Per Gegužės pirmosios šventes Bolivijoje rengiamos tradicinės imtynės. Jas pradeda du žmonės, tačiau vėliau prie jų ( nesistengdami suprasti į kieno pusę stoja) prisideda visi žiūrovai. Taisyklių nėra – alkoholis valdo visus, tad ir jūs galite mojuoti kumščiais kiek tinkamas.

„Light“ versija: šis ekstremalus šventimo būdas praktikuojamas Potosi kaimuose. Miestuose tradicijos jau „prarado šarmą“ – žiūrovai taikiai stebi tradiciniais kostiumais apvilktus kovotojus ar mėgėjus, kurių judesiai labiau primena šokį, nei kovą.

Benamių turas Indijoje

Dėl klimato šioje šalyje maistas auga ant medžių ir krenta ant galvos. Tad tikrai galima plikti pinigus bei brangią kuprinę saugioje vietoje ir leistis į kelią. Pamirškite apie civilizaciją, sveikatos apsaugą, tvarkingus kelius, automobilius bei mobiliuosius telefonus. Pasaulyje yra tiek nenaudingų daiktų...

„Light“ versija: Kai kuriems žmonėms jau pati kelionė į Indiją pakankamai ekstremali: purvas bei karštis suerzina net ir ištvermingiausiuosius keliautojus.

Vienatvė Egipto dykumoje

Kasmet tūkstančiai lietuvaičių kaitinasi Egipto paplūdimiuose. Pakeiskite požiūrio kampą – kuprinė, palapinė ( žemėlapis, kompasas ir telefonas – dėl viso pikto) ir praleiskite keletą naktų po dykumos dangumi.

„Light“ versija: net ir paprasčiausiais gido vedamas turas į dykumą pakankamai pakutena nervus: karštis, šaltis, taisyklių nepaisantys vairuotojai ir besispjaudantys kupranugariai. Tikrai geriau nei šiltas viešbučio papludimys.

Rizikos paieškos dviems, Jungtiniuose Arabų Emyratuose

Miegamajame įsivyravo štilis? Bandėte keisti aplinką, bet niekas nebedomina? Bandykite šalis, kur bet koks fizinis artumas viešumoje uždraustas! Juk girdėjote – JAE troškimų geriau nedemonstruoti. Tad, kas gali būti geriau nei JAE paplūdimys?..

„Light“ versija: čia negalima ne tik mylėtis, bet ir viešai bučiuotis. Vienintelis dalykas, kurį galite sau leisti – laikytis už rankos. Pagalvokite: po dviejų tokių savaičių...

Pasidomėti narkotikų baronų gyvenimu Kolumbijoje

Tikriausiai girdėjote – šioje šalyje narkotikų baronai yra itin nuožmūs. Kas gali būti geriau! Tereikia nuvykti į atokų kaimelį, patykoti prie prašmatnios vilos ir pasistengti ką nors nufotografuoti.

„Light“ versija: Pablo Escobaro, vieno žymiausių XX a. narkotikų prekeivio namas tapo populiaria turistine atrakcija. Čia galėsite išvysti jo senovinių automobilių parką, aplankyti kambarius, kuriuose jis gyveno. Ir jokios grėsmės gyvybei.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus