• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Prie AVON „Rožinio kaspino“ fondo veiklos prisijungė vienintelis Lietuvoje moterų ralio ekipažas

Autorius: Vytautė Žalytė
2012-02-21 13:04:00

Prie AVON „Rožinio kaspino“ fondo veiklos prisijungė vienintelis Lietuvoje moterų ralio ekipažas
AVON nuotr.

Vasario mėnesį prie tarptautinės AVON vykdomos kampanijos skirtos kovai su krūties vėžiu prisijungė dar dvi ambicingos moterys – patyrusios automobilių ralio lenktynininkės Joana Survilaitė ir Vesta Survilienė. Nuo šiol motinos ir dukters duetas ralio trasoje ne tik sieks pergalių, bet ir stengsis atkreipti dėmesį į klastingą ligą.


Prabilti apie krūties vėžį lenktynininkes paskatino moteriškas solidarumas bei noras dar kartą priminti, kaip svarbu yra pasirūpinti savimi. Moteriško ekipažo šturmanė Vesta mano, kad viena didžiausių problemų Lietuvoje yra ta, kad moterys tiesiog pamiršta save. „Moterys rūpinasi namais, vaikais, dirba, o sau dažnai skiria minimalų dėmesį. Apie save pagalvoja tik tada, kai susiduria su sveikatos problemomis“, - sako Vesta.


Krūties vėžys vis dar išlieka dažniausia moterų onkologine liga visame pasaulyje, tai viena iš klastingiausių moterų onkologinių ligų. Lietuvoje kasmet registruojama daugiau nei 1 500 naujų krūties vėžio atvejų. Kol nėra užtikrintų medicininių priemonių, šią statistiką sumažinti gali tik moterų sąmoningumas, savalaikis tikrinimasis ir kitos prevencinės priemonės. Dalyvaudamos automobilių sporte, Joana ir Vesta kiekvienais metais turi atlikti pilną sveikatos patikrinimo procedūrą sporto dispanseryje. Tokią sąlygą moterys vadina tik privalumu.


„Dalyvaudamos varžybose, nejaučiame lyčių skirtumo, tikimės prisidėti prie to, kad ir vyrai dažniau prisimins apie šią ligą ir paskatins savo moteris tikrintis. Beje, tarp automobilių sporto žiūrovų –  bemaž pusė yra moterys“, - teigia lenktynininkės. Jų nuomone, automobilių sportas – puiki vieta kalbėti apie krūties vėžį ir skatinti žmones prisidėti prie AVON „Rožinio kaspino“ fondo veiklos.


Į kovą su krūties vėžiu nukreipta kompanijos AVON iniciatyva Lietuvoje jau yra subūrusi nemažą bendraminčių ratą. Tai „AVON žygio prieš krūties vėžį 2011“ ambasadorė Justė Arlauskaitė – JAZZU ir 2010 metais vykusio žygio veidas – maratono bėgikė Živilė Balčiūnaitė. Prie šio kilnaus tikslo taip pat noriai prisideda Psichologijos ir saviraiškos studijos „Pamilk save“ dėstytoja, buvęs modelis Aistė Jasaitytė-Čeburiak, pasaulinio konkurso „Avon Voices“ nugalėtoja Evelina Anusauskaitė, dainininkė Giedrė Balutytė. Praėjusiais metais kompanija pradėjo jungtinį projektą su leidykla „Metodika“.


Prisidėti prie kilnios AVON kampanijos galima įsigyjant „Rožinio kaspino“ gaminių, už kuriuos visas gaunamas pelnas yra skiriamas krūties vėžio prevencijai ir gydymui Lietuvoje.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus