• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Romantiškos kelionės dviems Valentino dienai (foto)

Autorius: Parengė L. Mureikaitė
2008-02-09 00:00:00

Ką manote apie Valentino dienos linksmybes sausakimšame naktiniame klube? O gal ketinate eiti į restoraną, kur savo užsakyto kepsnio, romantiškai pavadinto "Vakaro orchidėja" ir kainuojančio pusę jūsų mėnesio algos, teks laukti ne trumpiau nei pusantros valandos, mat padavėjai ir virėjai ir taip vos spėja suktis ir laviruoti tarp gausybės klientų ir dar gausesnės stirtos jų užsakytų patiekalų?

Jei tokios perspektyvos nevilioja, savaime suprantama, vienas geriausių pasirinkimų – romantiška kelionė dviems. Kur nors, kur vis dar alsuoja meilės aistros, kur viskas sukurta tam, kad jums, įsimylėjėlių porelei, būtų kuo jaukiau ir maloniau leisti laiką kartu.

Poilsis Turkijoje ar Egipte, atokvėpio savaitgalis Alpių kalnuose – visa tai labai šaunu, tačiau... argi svarbu, kada ten nuvyksite, vasario 14-tąją ar kovo 15-tąją? Todėl kaip tik Valentino dienai daugelis turizmo agentūrų siūlo specialias keliones ir specialius turus, sukurtus specialiai jums, įsimylėjėliams.

Tad kur gi vertėtų nukeliauti būtent per Valentiną?


Terni, Italija. Šventas Valentinas buvo Italijoje esančio miesto Terni vyskupas, ten jis ir palaidotas. Taigi nenuostabu, kad į šį miestą kasmet vasario 14-ąją suguža daugybė įsimylėjėlių porelių. Tikima, kad pasimeldus prie šio šventojo, įsimylėjėlių globėjo, kapo, porą lydės darna, meilė ir laimė. O argi ne to norėtumėte palinkėti sau?


Verona, Italija. Valentino dieną šis miestas taip pat priglaudžia tūkstančius meile besidžiaugiančių porų. Argi galima surasti geresnę vietą savo jausmams išreikšti, nei miestas, kuriame kadaise liepsnojo Romeo ir Džiuljetos meilė? Ten vis dar tebėra tas namas, kuriame, pasak legendos, gyveno Džiuljeta. Ir tas pats balkonas, kuriame ji klausėsi Romeo meilės prisipažinimo.


Paryžius, Prancūzija. Paryžius ne veltui yra pelnęs meilės miesto statusą – tad įsimylėjėliams ten nuvykti išties verta. Be to, tradicija siųsti Valentino dienos atvirukus gimė būtent Prancūzijoje. Kruizas Sena su vakariene prie žvakių šviesos katerio denyje, įspūdingas pasisėdėjimas Žiulio Verno restorane, įsikūrusiame Eifelio bokšte ar naktis Mulen Ružo kabarė tikrai paliks įspūdį. Na ir, žinoma, patys sau, namo, galėsite išsisiųsti tradicinį prancūzišką Valentino dienos atviruką – kad grįžę rastumėte dalelę elegantiškos paryžietiškos aistros.


Na, o jei judu esate nusiteikę ne keliauti ir sužinoti, o susirasti kokią jaukią ir romantišką vietelę bei ten į valias atsiduoti savo meilės žaidimams – štai žurnalo "Forbes" sudarytas pačių romantiškiausių pasaulio viešbučių dešimtukas. Viešbučiai vertinti pagal daugelį kriterijų: aptarnavimo lygis, patalynės kokybė, paslaugų asortimentas ir pan. Taigi belieka pasikliauti žinovų nuomone ir išsirinkti tai, kas artimiausia kūnui ir sielai!


1. Viešbutis "One&Only Ocean Club Paradise Island. Šis viešbutis įsikūręs Bahamų saloje Paradise. Jis vienareikšmiškai pripažintas tikru įsimylėjėlių rojumi. Švelnių Atlanto bangų skalaujamas baltutėlis paplūdimio smėlis, Versalio sodų pavyzdžiu sutvarkyta viešbučio aplinka paverčia įsimylėjėlių poilsį tikra pasaka.

   


2. Vankuverio saloje įsikūręs viešbutis Clayoquot Wilderness Resort&SPA – prieglobstis gamtos mylėtojams. Nors tai – kiek neįprasta vieta saldžiai meilės pasakai, bet poros, kurioms visą laiką prasivartyti lovoje ar paplūdimy – tikra kančia, tai įvertins. Viešbutis įsikūręs laukiniame miške, taigi jo svečiai gali į valias mėgautis pasivaikščiojimais, jodinėjimo malonumais arba romantiškai pasėdėti drauge prie akmeninio židinio palapinėje, apstatytoje antikiniais baldais. Viešbutis didžiuojasi savo įstabia virtuve ir gausiu SPA paslaugų asortimentu.

 
3. Viešbutis "Plaza Athenee", kuriame apsistoja daugybė į romantiškąjį Paryžių atvykusių porų, garsėja ne tik savo neprilygstama prabanga dvelkiančiu klasikiniu prancūzišku interjeru, bet ir tuo, kad šiame viešbutyje paskutinėse "Sekso ir miesto" serijose nakvojo garsioji Keri Bredšou. Taigi šis madingas viešbutis kasmet per Valentino dieną plačiai atveria duris ne tik įsimylėjėlių poroms, bet ir vienišiams, į Paryžių atvykusiems sutikti savo Ponios ar Pono Šauniojo.

4. Viešbutis "Scottsdale Hyatt Regency Resort&Spa" įsikūręs Sonorano dykumoje, Arizonije. Nedideli namukai ežero pakrantėje su vaizdu į kalnus turi specialias aikšteles, nuo kurių labai patogu stebėti žvaigždėtą dangų. Argi galima sugalvoti ką nors romantiškesnio? Beje, įsimylėjėlių poroms čia siūloma ir specialus SPA paslaugų kompleksas: 2 val. masažas ir procedūrų veidui kursas.

 


5. Vienoje privačioje Floridos archipelago salų esantis viešbutis "Little Palm Island Resort&Spa" pasiūlys meiliai burkuojančiom porelėm visą kurorto romantikos paslaugų rinkinį: šampanas, žvakės, šilta vonia su kvapiaisiais aliejais ir rožių žiedlapiais. Po vakarienės mėnesienos šviesoje nuėję į savo bungalą, rasite butelį šalto šampano, šokolado ir žemuogių. O gal pageidausite rožių žiedlapiais nubarstytos lovos ir grietinėlės? Visa tai bus jūsų paslaugoms!

 

6. Indonezijoje įsikūręs viešbutis "Amanjiwo" – nuotykius mėgstančioms poroms. Romantiška vieta (šalimais – budistų šventykla ir vulkanas), specialios SPA programos Jam ir Jai jūsų poilsį pavers nenutrūkstančia kūno ir sielos atgaiva.


 


7. Viešbutis "Savoy" meilės saitus tvirtinančias poreles pasitinka Florencijoje. Akį džiugina ir sielą virpina visa supantys klasikinio italų meno šedevrai. Valentino dieną šis viešbutis įsimylėjusiems svečiams siūlo pietus restorane "L"Incontro", iš kurio atsiveria puiki Repubblica aikštės panorama, bei šampano tiesiai į kambarį.


8. Niujorke įsikūręs viešbutis "The London NYC" garbingos vietos šiame elitiniame sąraše nusipelnė už savo ultrašiuolaikinį miestu alsuojantį dizainą bei puikią vietą, leidžiančią įsimylėjėlių poroms į valias mėgautis vaizdu į Brodvėjų, patogiai lankytis įvairiausiose parodose bei muziejuose.

   9. Viešbutis "Astorija" Sankt Peterburge savo koziriu laiko gausią pasiūlą pramogų, susijusių su menu ir literatūra. Valentino dienai čia galima užsisakyti specialią ekskursiją į Ermitažą, taip pat ekskursiją po nepaprastai gražų miestą, kelionę su F.Dostojevskio ir A.Puškino biografija susijusiomis vietomis ir, žinoma, masažą bei pusryčius į kambarį.
10. Galiausiai paskutinė vieta šiame garbingame sąraše (o tokiame atsidurti – jau savaime garbė!) atiteko Masačiusetso valstijoje, Bostone, įsikūrusiam viešbučiui "The Blantyre". Tai – tikrų tikriausia pilaitė, papuošta bokšteliais ir statulomis, su didžiuliais baldakimiais virš lovos bei vakarienėmis, į kurias viešbučio svečiai susirenka vilkėdami frakus ir vakarines suknias. Įsimylėjėlių paslaugoms – vyno rūsys, golfo laukai, SPA centras ir kiti malonūs poilsio praleidimo būdai.

 
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus