• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitgalį - dar nematytas Tiesto šou  3 

2009-02-18 00:00:00

Savaitgalį - dar nematytas Tiesto šou
Baltic Concert Group info.

Jau šį šeštadienį, vasario 21 d., Vilniaus „Siemens” arenoje savo pasirodymą surengs bene populiariausias didžėjus pasaulyje, stadionų dirigentas, „Grammy” nominantas – Tiesto. Jis yra daugkartinis DJMAG rengiamų populiariausių pasaulyje didžėjų rinkimų nugalėtojas, šiais metais tradiciškai pripažintas ir geriausiu pasaulyje žurnalo „Mixmag” rinkimuose.

Šią savaitę paaiškėjo, kas gros kartu su „Samsung”, „Coca Cola”, „Armani”, „Reebok”, „Microsoft” kompanijų reklaminiu veidu. Vienintelį Tiesto pasirodymą Baltijos šalyse šiais metais pristatanti Švedijos agentūra „Urbania Group“ nusprendė, kad kartu su olandu arenoje pasirodys lietuviai Andrius Rio ir Recoco bei latvis DJ Crash.

Šou prilygs Vakarų Europos pasirodymams

Šį šeštadienį „Siemens” arenoje renginio organizatoriai žada tokį patį šou, kokį mato milijonai trance muzikos gerbėjų Olandijoje, Britanijoje, Vokietijoje ar kitose Vakarų Europos šalyse. Pirmą kartą Tiesto į Lietuvą atvažiuoja lydimas kelių sunkvežimių technikos, kurią jis naudoja grodamas didžiausiose arenose. 

„Ketvirtą kartą Vilniuje pasirodysiantis didžėjus pirmą kartą Lietuvoje surengs tokio lygio šou. Arenoje pamatysite pusrutulio formos stalą, didžiulius „LED'inius“ ekranus, kuriuose bus rodomos specialios video instaliacijos. Trance muzikos gerbėjus turėtų pradžiuginti ir labai galingas bei kokybiškas garsas iš Švedijos“, -  tvirtina agentūros „Urbania Group“ atstovai.

Andrius Rio Tiesto lygina su „Coca Cola”

Kartu su Tiesto grosiantis dešimt metų didžėjaujantis Andrius Rio labiausiai išgarsėjo prieš kelis metus. Tada jis kartu su Bogdan Taran sumiksavo kompiliaciją „Glam Gallery”, kuri buvo išleista net 130 tūkstančių kopijų tiražu. Netrukus viena garsiausių Lietuvos dainininkių Jurga patikėjo jam remiksuoti savo hitą „5th Season”. Be to, per paskutinius dvejus metus naktinio klubo „Pacha” rezidentas grotuvais dalinosi su daugybę ryškiai spindinčių diskotekų žvaigždžių, tarp kurių Dimitri from Paris, „The Shapeshifters”, Dave Seaman, Sandy Rivera ir kiti. 

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Egle
2009-02-20 11:31:46
Tai kad Armin van Buuren pirmoj vietoj DJ Mag'e :)))
pupa
2009-02-19 09:21:04
Kas čia per kūrinys klipe?
a
2009-02-18 23:28:44
tiesto asilas marozu muzika groja "tehnushke" kaip sakant.. vargsai klauso ji visa gyvenima ir galvoja kad jis vienintelis ir geriausias... :))