• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Sekso turizmo grimasos

2008-08-14 00:00:00

Sekso turizmo grimasos
"Gamma" nuotr.

Jeigu apsilankysite tinklalapiuose, skirtuose sekso turizmui, greičiausiai išsiaiškinsite, kad "tai" įmanoma padaryti bet kuriame Žemės kampelyje: nuo akimirksniu į galvą ateinančio Tailando iki Izraelio. Dar daugiau, vienu metu europiečiai mūsų tėvynės sostinę laikė tinkama vieta sekso turizmui – jau vien ko vertas vienas baras "Alkana antis"! Pagrindinis uogelių ieškotojo įstatymas: seksas poilsio šalyje turi būti pigesnis nei jo gimtinėje. Kitaip koks tai turizmas? Tikras nuostolis!

Už akių sekso turistai laikomi šiek tiek geresniais už karštus porno mylėtojus. Jie tokie patys užkietėję egoistai ir nesugeba sukurti santykių su priešinga lytimi, todėl tenka apsileidėliams vykti už devynių jūrų, devynių marių. Jie taip pat neturi nei proto, nei fantazijos – metai iš metų laksto pas pigias azijietes prostitutes. Bet sprendžiant iš reiškinio užmojų, jo šaknys kur kas giliau.

Sociologai įvardina daugybę priežasčių, kurios verčia žmones ne tik dėl eksperimento išbandyti sekso turizmą, bet ir reguliariai tuo užsiimti. Tarp jų ir streso mažinimas, ir uždrausto vaisiaus saldumas, ir nepasitikėjimas savimi, ir galimybė būti niekam nieko neskolingu (žinoma, neskaitant pinigų), ir paslaugų prieinamumas, ir kerštas priešingai lyčiai, ir taip toliau, ir taip toliau. Bet svarbiausia, kuo išsiskiria sekso turizmas – tai galimybė kitoje šalyje gauti tai, ko negali gauti savo namuose. Šis principas ypatingai pastebimas lyginant vyrišką ir moterišką sekso turizmą.

Seksas moterims

Lyčių lygybės triumfas atvedė prie to, kad dabar jau ir moterys apibrėžė savo sekso turizmo teritoriją: tai Turkija ir rečiau Egiptas.

Turkus atsiduoti baltųjų moterų valiai priverčia tradicijos ir ekonominė situacija. Tradicijos tvirtina: tikrai turkų merginai iki vestuvių niu-niu-niu! O tikras turkų vaikinas vestuvėms turi paruošti apvalią sumą, kitaip renginys neįvyks. Todėl tą laikotarpį nuo lytinio brendimo pradžios iki vestuvių karšti turkai išnaudoja derindami malonumus su nauda: seksą su atlygiu už jį. Viskas vyksta pagal standartinę schemą: atvyksta ponia prie jūros, pastebi simpatišką jaunuolį aistringa širdimi, bet plona pinigine ir praleidžia su juo karštą naktį, restorane sumoka už du ir meilučiui dovanoja nedideles dovanėles.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus