• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Apgamai nusako žmogaus sėkmę  9 

2008-09-14 00:00:00

Apgamai nusako žmogaus sėkmę
"Gamma" nuotr.

Kai žinomas modelis Sindi Krauford pradėjo savo karjerą, jos pagrindiniu priešu buvo mažas rudas taškelis virš lupų kampučio. Pirmoje reklaminėje nuotraukoje apgamas buvo užgrimuotas, kad būtų išvengta įvaizdžio nepriėmimo užsakovu, tačiau išsiskirti su apgamu Sindi nepanoro net rizikuojant savo karjera. Ir ji liko teisi – iki šiol net mažiausiai nusimanantys modelių pasaulyje asmenys atpažįsta ją pagal šį požymį. Galbūt kitų specialybių atstovams apgamai taip ne trukdo profesinėje karjeroje, tačiau jų egzistavimo faktas, ypač medicininiu arba, pavyzdžiui, astrologiniu aspektu yra pakankamai įdomus.

Dermatologijoje apgamai vadinami dar kartais nevusais (iš lotynų k. naevus – apgamas). Vienų specialistų teigimų, apgamai – tai gerybiniai navikai, o kitų nuomone 0 vystymosi ydos. Jos gali būti pas žmogų nuo pat gimimo, atsirasti įvairiais gyvenimo laikotarpiais, visai dingti, augti, keisti spalvą.
 Baisiausia, ko galima tikėtis iš apgamų - jų virtimo melanoma, arba odos vėžio rūšimi! Ir tada pacientui padės tik gydytojas – onkologas.

Pikčiausias apgamo priešas – saulė. Žmogaus buvimo saulėje intensyvumas, saulės nudegimai iki 30 metų amžiaus didina susirgimo melanoma riziką. Labiausiai neapsaugotais laikomi šviesiaodžiai mėlynakiai blondinai arba rusvai gelsvų plaukų žmonės, o taip pat turintys daug apgamų ir tie, kurių giminės tapo šio odos vėžio rūšies aukomis.

Svari reikšmė priskiriama kūno pusei, kurioje yra apgamas. Pas vyrus "gera" informacija atsiranda dešinėje pusėje, o "bloga" – kairėje, o pas moteris – atvirkščiai. Be apgamų vietos, jų charakteristikoje labai svarbi yra spalva. Tamsūs apgamai yra susiję su Saturnu ir nurodo žmogaus karmą, o raudoni – su Jupiteriu ir įspėja apie įvykius, verčiančius žmogų keistis idėjiškai, peržiūrėti savo pasaulėžiūrą. Šviesūs apgamai byloja apie Veneros įtaką ir gebėjimus bendrauti su kitais žmonėmis.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Paulius
2012-04-20 16:21:19
Pas mane tai yra labai daug apgamu ant desines puses ant veido trikampis visa kuna isziurejau ir pastebejau kad tai tiesa nes kaip cia jums pasakius dabar as nesigirsiu.... bet man sekas ir su seima visur.
;)
2012-04-07 13:31:53
Pas mane ant kūno daugybes apgamu, ir kairėje ir dešinėje, todėl tenka skaityti abi reikšmes, ir sunku daryti išvadas, arba man gyvenime sunku arba viskas labai gerai.
edga
2010-06-19 10:19:20
wisai idomu buwo pasiskaityt