• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Būrimas kortomis: meilės pasjansas  14 

Autorius: pagal Astroguide.ru
2009-07-11 15:20:00

Būrimas kortomis: meilės pasjansas
Jupiterimages nuotr.
Šis pasjansas padės tau atsakyti į du labai svarbius klausimus. Visų pirma, ar tavo pasirinktas žmogus tau ką nors apskritai jaučia? Antra, jeigu jaučia – kas jį žavi labiausiai? Kitaip tariant, kuo tu patraukei jo dėmesį. O tai sužinoti dažniausiai išties nelengva. Jei tau šis žmogus taip pat patinka, gali jį žavinčias savybes dar labiau pabrėžti – taip jo susidomėjimas ir simpatija tik išaugs.

Taigi pirmajam kortų metimui tau prireiks iš kaladės išrinkti visus valetus, damas, karalius ir tūzus. Gausi mini kaladę iš 16 kortų. Būtent jų ir prireiks šiame būrime.

Prieš mesdama kortas suskaičiuok, kiek raidžių tave dominančio žmogaus varde. Kaladė išdėliojama stulpeliais iš kairės į dešinę. Stulpelių tiek, kiek raidžių jo varde. Kortos dėliojamos nugarėlėmis į viršų.

1.    Išdėliojusi visas kortas į stulpelius, surink paskutiniojo stulpelio kortas ir dėliok jas į likusius stulpelius toliau, pradėdama nuo sekančio stulpelio, nei tas, kuriam buvo kliuvusi paskutinė korta.

2.    Baigusi dėlioti vėl surink paskutiniojo stulpelio kortas ir dėliok toliau. Taip daryk kol prieš tave liks tik 2 kortų stulpeliai.

3.    Surink abu paskutinius kortų stulpelius į 2 kalades, dešiniąją kaladę uždėk ant kairės. Gausi vieną kaladę.

Kad būtų aiškiau – štai pavyzdys.

Tarkime, jo vardas Tomas. Vardą sudaro penkios raidės. Pradėk dėlioti kortas iš kairės į dešinę, eilėmis po penkias, nugarėlėmis į viršų.

Paskutinė korta padedama į pirmąjį stulpelį, atitinkantį vardo raidę T. Dabar surink paskutinio stulpelio kortas (atitinka raidę S) ir iš naujo dėliok po vieną iš kairės į dešinę, šį kartą jau į 4 likusius stulpelius: pirmoji iš surinktų kortų – ant raidę O atitinkančio stulpelio (nes ant T raidės stulpelio kaip tik puolė paskutinė laisva korta), antroji – M, trečioji – A.

Kortos baigėsi ties ketvirtuoju stulpeliu. Vadinasi, kitą eilę dėliosi nuo pirmojo stulpelio. Taigi vėl surink paskutinio (atitinkančio A raidę) stulpelio kortas ir dėliok jas į eiles toliau, dabar – po 3 kortas (tiek stulpelių teliko), iš kairės į dešinę.

Ir vėl baigiasi ties pirmuoju stulpeliu. Vėl imamas paskutinis stulpelis, pradedama dėlioti nuo antrojo stulpelio, iš kairės į dešinę.

Dėlioti šiame pavyzdyje baigiama ties antruoju stulpeliu. Taigi jei užminei vardą Tomas, dabar prieš tave – 2 kortų stulpeliai. Surink šių stulpelių kortas į dvi kalades, dešiniąją kaladę uždėk ant kairės.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
as
2012-09-24 12:57:39
o kaip is10 raidziu
AkitaA
2012-07-17 15:08:47
Smagus būrimas. Netikra viltis taip vilioja, o kai dar susidėlioja poros išvis smagu, nors gaila, kad iš tikrųjų taip būti negali, o jei JIS tikrovėje tai ir iš tikrųjų jaustų, negalima pasiduoti širdžiai ir skaudinti kito, manau, kad tikrai gero, JO mylimo žmogaus. Moralė leidžia tik paslapčia pasvajoti apie tai, kas būtų, jeigu būtų.. :)P
:)c
2012-05-16 15:30:34
viskas puikiai atitiko!:)