• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Burtai per pilnatį  2 

Autorius: Sunhome.ru
2009-09-02 06:40:00

Burtai per pilnatį
Jupiterimages nuotr.
Pilnatis (trečiasis mėnulio mėnesio ketvirtis) nuo seno laikoma vienu magiškiausių periodų. Šiomis dienomis mėnulio įtaka ir energija pasiekia savo apogėjų. Per pilnatį atliekami ritualai, skirti ką nors pritraukti arba padauginti. Visi magiški veiksmai ir užkalbėjimai šią naktį tampa galingiausi.

Pilnatis – tai periodas, kada viskas gamtoje pripildyta galingos energijos. Šiuo periodu verta atlikti apeigas siekiant tapti gražesnei, gaminti talismanus, pritraukti pinigų ir turtų.

Tuo pat metu būtina žinoti, kad šis metas itin stipriai veikia organizmą, kadangi ir jis prisipildo energijos.

Pilnaties metu savimi labiau pasirūpinti turėtų žmonės, kuriuos vargina aukštas kraujospūdis, stresas. Netgi avarijų skaičius per pilnatį padidėja. Taigi pilnaties dienomis nusiteik kuo ramiau, nesiblaškyk, nesinervink, labai praverstų laikytis dietos.

Per pilnatį surinktos žolelės išsiskiria savo veiksmingumu.

Venk chirurginių operacijų per pilnatį. Šiuo metu dažniau kyla pooperacinių komplikacijų ir infekcijų, sveikstama ne taip greitai, prasideda stiprūs kraujavimai, kuriuos sunku sustabdyti.

Pilnaties burtai

1.    Burtas kad išsipildytų troškimas

Parašyk ant popieriaus lapelio norą, tarsi jis jau būtų išsipildęs. Pavyzdžiui „Ačiū, Mėnuli, kad padovanojai man naują automobilį“. Tada šį raštelį, jo neperlenkdama, užrašu į viršų, padėk ant palangės pilnaties išvakarėse ir prispausk bet kokia žirgo statulėle – kad ir šachmatų figūra. Žirgas turėtų pagreitinti šio noro išsipildymą. Raštelį laikyk ant palangės keletą dienų, kol truks pilnatis.

2.    Meilės burtas

Geriausias laikas šiam ritualui – ankstyvas vakaras, kai saulės šviesa dar neužgesusi. Labai gerai jei šiuo metu pūs lengvas vėjelis: jo prireiks tam, kad nupūstų tavo norus iki Mėnulio. Užsimerk ir kuo aiškiau įsivaizduok žmogų, su kuriuo norėtum būti. Įsivaizduok save ir tą žmogų didelio burbulo viduje, mintimis pasiųsk šį burbulą į kosmosą. Įsivaizduok, kaip šis burbulas skrenda į Mėnulį, tam, kad aukštesnės jėgos palaimintų jūsų sąjungą. Jei nepavyks išsiųsti į dangų didelio muilo burblo, mintys tarsi užsiblokuos – vadinasi, jūsų artumui dar neatėjo laikas. O jei pavyko pasiųsti daugybę muilo burbulų – lauk malonios staigmenos!

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
nesakysiu
2013-01-30 19:49:24
love
gyva
2009-09-19 20:06:29
m reikes tuos meiles ir troskimu burbulus pabandyt :)
Nėštumo nutraukimas
Eli.lt Testai