• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Energijos vampyrai namuose  2 

Autorius: Zhengazeta.by
2009-09-21 16:26:00

Energijos vampyrai namuose
Jupiterimages nuotr.
Vaikas rado gatvėje akmenuką, pavartė jį rankose ir įsidėjo į kišenę. Tada lygiai taip pat priglaudė sulūžusį laikroduką. Mama stebisi: „Kam tau šie daiktai? Juk tai – tik šiukšlės. Nenešk jų namo!“ Tačiau vaikas su ja nesutinka ir yra pasirengęs ginti savo radinį iš paskutiniųjų.

Kodėl mamos nuolat taip priešinasi daiktų parnešimui namo? Veikiausiai dauguma – tiesiog iš įpročio, tačiau kai kurios tikrai supranta, kad svetimi daiktai atneša į namus ir svetimą energiją, svetimus vargus ir problemas.

Svetimas likimas?

Mes pripratę laikyti daiktus negyvais, neturinčiais savo charakterio, savo energijos lauko. Nors tai – klaida. Kiekvienas daiktas, ypač toks, kurį ilgai turėjo vienas šeimininkas, turi savo energiją, kuri vėliau darys įtaką kitiems žmonėms ir daiktams, greta kurių jis atsidurs.

Ne veltui dauguma asmeninio apsauginio amuleto gamybos receptų rekomenduoja amuletu pasirinktą daiktą dažniau imti į rankas, jį laikant galvoti apie ką nors gero, kreiptis į jį, prašyti apsaugoti nuo pavojų ir sunkumų. Šį daiktą reikia nuolat nešiotis, kad jis įsikrautų jūsų energijos. Ir negalima leisti kitiems prie jo liestis – energetika kaipmat sugrius!

Tad kodėl gi mes kartais nė nesusimąstydami tempiam į namus viską, kas mums nors kiek patinka, net jei tas daiktas prieš tai priklausė kam nors kitam ir mums jo visiškai nereikia? Nenuostabu, kad užgriozdę namus įvairiais niekais imame sunkiau kvėpuoti, nebegalime įsigyti naujų daiktų. Tai senųjų daiktų energetika trukdo normaliai gyventi.

Taigi pamėginkime elgtis išmintingai su potencialiai pavojingais daiktais – ir išvengsime daugybės problemų.

Daiktai-atminimai

Nereikia namuose laikyti to, kas primena nelaimes, nemalonius įvykius, nedraugiškus žmones, sunkius laikus. Jeigu tai – ne pirmo būtinumo daiktai, surinkite juos ir išmeskite. Kasdien juos liesdami jūs vėl ir vėl patiriate neigiamų emocijų.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
gyva
2009-09-22 17:58:00
Oooo Sudie.. tokiu tikrai yra ir LABAI DAUG. daugelyje esu buvus bet kai kuriose slamstas pvz www.uzburk.lt ten kazkoks nesamone zaidimas....
Sudie...
2009-09-22 13:48:58
... dvidesimt pirmas amziau, viduramziai saukia. Daugumoj prietaru galima iziureti racionalius patarimus, bet reikia tikrai geru akiniu ;) Gal reiketu atskiro tinklapio ezoterikai, raganavimams, vaiduokliams ir burejoms?