• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Jo Didenybė Auksas  2 

Autorius: Palmiros Žvaigždės
2010-10-28 13:00:00

Jo Didenybė Auksas
Jupiterimages.com

Visų šalių karalių, imperatorių, vadų regalijas puošia tas pats metalas – Jo Didenybė Auksas. Kodėl jis tapo karališku? Be abejo, ne tik dėl gražaus blizgesio.

Auksas – inertiškas metalas, normaliomis sąlygomis nereaguojantis su dauguma rūgščių, nesusidaro jo oksidai. Taigi iš tikro aukso pagaminta karūna niekada nebus sutepta bjauriomis rūdimis, nepakeis savo spalvos, šimtmečiais žėrės ir spindės. Maža to, nuo seno pastebėta, kad auksas – tai metalas, kuris išsiskiria savo charakteriu ir energetiniu poveikiu.

Rekomendacijos pagal Zodiaką

Auksas – Saulės metalas. Labai stiprus ir galingas. Jis žadina žmogaus charizmą, jo kūrybinį potencialą, dieviškąjį pradą, kompensuoja širdies ir kraujagyslių sistemos ligas. Žmonėms, kurių kosmogramoje aiškiai dominuoja vyriškasis, Jan tipo pradas, rekomenduojama nešioti daugiau aukso.

Nuolat nešioti auksą patartina Liūtams ir Avinams. Taip pat šis metalas tinka Šauliams, Ožiaragiams, Vandeniams, Skorpionams, Dvyniams. Bet jiems geriau nešioti auksą ne nuolat, o periodiškai – atsižvelgiant į savijautą, kai itin prisireikia sustiprinti jėgas, pademonstruoti lyderio savybes.

Kitiems ženklams galima nešioti auksą epizodiškai, kaip tam tikrų trūkstamų savybių kompensaciją. Žmonėms su grynai žemiška kosmograma (Jaučiams, Mergelėms, Ožiaragiams) auksą nešioti galima, o valdomiems vandens stichijos – ne. Vandens ženklams (Žuvims, Skorpionams, Vėžiams) labiau tiks baltasis auksas, o dar geriau – aukso, sidabro ir platinos lydinys.

Auksas pats renkasi partnerius

Kai kurie brangakmeniai labiau sutaria su auksu, nei kiti. Pavyzdžiui, deimantus, rubinus, mėlynąjį turkį galima nešioti tik inkrustuotus aukse – tai labiausiai sustiprins šių brangakmenių skleidžiamą energiją ir gydomąsias savybes.

Mėlynasis turkis – vienas stipriausių Jupiterio energijos laidininkų. Ir tik liesdamasis su auksu, t.y. Saulės metalu, jis „suskamba“, o štai sidabras (Mėnulis) jo energiją išskaido.

Esama ir akmenų, kurių jokiu būdu nepatartina nešioti su auksu. Tai ametistas, smaragdas, chrizopazas, morionas, nefritas.

Vestuviniai žiedai

Vestuvinius žiedus nuo seno priimta gaminti tik iš aukso. Ir nors dabar išsiskirti norinčios ir savo individualumą pabrėžiančios poros kartais renkasi kito metalo žiedus, auksinė vestuvių klasika išlieka nemari.

Kad vestuvinis žiedas atneštų energetinės naudos, vyrai jį turėtų mautis ant dešinės rankos bevardžio piršto, o moterys – ant kairės rankos bevardžio piršto. Tada žiedas sutvirtina santuoką, stiprins poros tarpusavio ryšius ir abipusį supratimą. Tiesa, jei Saulė jūsų horoskope išreikšta silpnai, arba, kaip sako astrologai, ji „bloga, - taisyklė apverčiama aukštyn kojomis, žiedą geriau mautis ant kitos rankos.

Auksas ir Mėnulio kalendorius

Aukso energetika labai priklauso ir nuo kai kurių jo gamybos ir net įsigijimo aspektų.

• Auksą lydo 11 Mėnulio dieną, kai prie Saulės susiformuoja maksimalus harmoningų ir minimalus įtemptoje esančių planetų aspektų kiekis. Auksą galima perlydyti keletą kartų, bet galutinis procesas turėtų būti kaip tik šią dieną.

• Taip pat tą dieną rekomenduojama auksą perduoti, dovanoti, gauti.

• Auksą pirmą kartą užsidėti, pradėti jį prisijaukinti rekomenduojama 25-tą Mėnulio ciklo, Vėžlio dieną.

• Auksas valomas 3-čią Mėnulio parą. Poilsio diena auksui – 19-ta Mėnulio ciklo diena. Kaip auksas ilsisi? Pamerkite dirbinį į vandenį, įdėkite į šaldiklį, kad auksas užšaltų su vandeniu. Kai visiškai užšals, ištraukite iš šaldiklio ir leiskite atitirpti. Visas procesas turėtų trukti maždaug parą: 16 val. šaldiklyje, likusios – atitirpimui.

Ką myli auksas?

Nors aukso trokšta visi, vieniems jis – lipte prilimpa, o nuo kitų – tiesiog pabėga.

Auksas myli žmones, kurių sąmonė jau susiformavusi, kurie jau yra padarę sprendimą. Sprendimą padariusį žmogų auksas nukreips, koncentruos jo valią, saugos, stiprins ir palaikys pasirinktame kelyje. Tokio žmogaus gyvenimą auksas gali paversti švente. Auksas gyvenimą verčia kūrybiniu procesu, kuriame apstu atradimų, meilės ir dosnumo. Per šį metalą teka galinga energija.

Padariusiam pasirinkimą Šviesos link auksas atneša ne tik stiprybę ir sveikatą. Visų pirma jis atneša visišką sąmonės aiškumą, šviesos visame kame pojūtį. Auksas žadina astralinį regėjimą. Išmokus naudotis auksu galima pamatyti spalvotą aurą.

Kai tik žmoguje prabunda dvasia, savęs suvokimas, auksas tampa jam būtinas. Vieniems jį būtina nešioti nuolat, kitiems – tik retkarčiais. Tam, kad būtų galima nuolat nešioti auksą, būtina tapti altruistu, nepriklausomai nuo Zodiako ženklo.

Auksas taip pat labai tiks žmonėms, turintiems galingą paveldimą potencialą, stiprią genetiką, kilmingą kraują. Tai yra žmonėms, kurie dirba valstybės labui, didiems muzikantams, dailininkams, mokslininkams, reikšmingus darbus nuveikusiems inteligentams bei šeimos tradicijas tęsiantiems jų palikuonims. Svarbiausia – kad giminėje nebūtų bepročių ir alkoholikų. Protėvių dvasios šios žmones per aukso energiją stiprins.

Auksas renkasi ir aukas...

Auksas visų pirma nemyli šykštuolių. Šis metalas nuolat nuo  jų išeis: auksinius daiktus toks žmogus pames, juos iš jo pavogs, atims. Dar labiau nei šykštuolių auksas nemėgsta veltėdžių. Taip pat žmonių, gyvenančių kitų sąskaita. Apskritai auksas nemėgsta žmonių, kurie nėra pasirinkę tarp Šviesos ir Tamsos, tarp Gėrio ir Blogio. Neapsisprendusiems žmonėms auksas nuolat trukdys.

Pavyzdžiui, manipuliatorius ir apsišaukėlius auksas ves tolyn blogio keliu.

Nuo neapsisprendusių žmonių auksas bėga, o piktadariams jis savotiškai padeda, gilindamas jų piktadarystes bet kartu ir siaurindamas jų kelią, brandindamas jų tamsią karmą ir tuo pačiu priartindamas atpildo valandą.

Tamsiems žmonėms auksas suteikia jėgų ir energijos – bet tik trumpam, kol iki galo subręsta jų karma.

Alchemija ir mistika

Senovės alchemikai auksą laikė metalų karaliumi. Priežastis – jo prigimtinis kilmingumas: auksas ne tik blizga, bet ir išlieka atsparus daugumai reagentų. Cheminis aukso atsparumas leidžia auksuoti kitus metalus taip saugant juos nuo korozijos.

Auksas – labai retas metalas. Be to, itin minkštas. Todėl juvelyriniuose dirbiniuose naudojamas 583 prabos auksas. O tai yra ne kas kita, kaip metalų lydinys, kuriame yra 58,3 procentai aukso.

Dvasiniam ar gydomajam darbui reikia arba absoliučiai gryno aukso, arba jo lydinio su tam tikrais metalais, bet be jokių priemaišų. Labai geras aukso ir indžio lydinys. Indžio – 16-20 procentų, likusi dalis – aukso. Indis lydosi gana žemoje temperatūroje. Iš pradžių imamas metalas, besilydantis aukštesnėje temperatūroje, tada ant jo dedamas žemesnės lydymosi temperatūros metalas.

Nešiojimui arba kaip gydomoji priemonė naudojamas grynas auksas arba jo lydinys su platina (8-12 procentų platinos). Toks lydinys padeda net psichokorekcijai. Naudodamasis auksu ekstrasensas gali pagerinti širdies ir kraujagyslių veiklą, atstatyti bendrą organizmo energiją. Tam reikia labai švaraus aukso arba jo ir cirkonio (3-4 proc.) lydinio. Dar geriau – lydinys su itriu (3 proc.).

Valyti reikia tik tai, kas nešvaru

Auksas ir sidabras valomi tik tuo atveju, jeigu jais gydote ir jie galėjo prisigerti negatyvios informacijos.

Auksas visų pirma valomas ugnimi – suimamas jo dirbinys ar lydinio gabalėlis pincetu ir palaikomas virš liepsnos. Laikant  reikia apie liepsną apsukti 108 ratus prieš laikrodžio rodyklę. Geriausia kai taip valoma virš židinio liepsnos, degant medinėms malkoms. Jei valote virš žvakių liepsnos – jų turėtų būti ne mažiau kaip 8, sustatytos nedideliu atstumu viena nuo kitos, kad jų liepsnos aura susilietų. Ratus piešti ne mažiau kaip 15 cm atstumu nuo ugnies. Tada auksas užšaldomas 12-20 valandų.

Pirktas, paveldėtas ar gautas dovanų?

Apskritai auksas turėtų būti tik paveldimas. Jei taip paveldimi papuošalai, nuo mirusiojo jie turėtų būti nuimti ne vėliau kaip 3 dienos po mirties. Laidoti žmogų su auksiniais papuošalais – blogas ženklas tiek jam, tiek pasiliekantiesiems. Paveldėtus daiktus rekomenduojama paslėpti iki ketvirtinių (kai minimos 4 savaitės po žmogaus mirties). Po šios datos jau galima po truputį prisijaukinti paveldėtą auksą.

Auksas labai lėtai įeina į žmogaus gyvenimą. Padovanotas auksas šiuo požiūriu greitesnis.

Pavogtas ir nesąžiningu keliu gautas auksas atneša dideles nelaimes. Jei auksas gautas per kraują, nuimtas nuo nužudyto žmogaus ar paimtas jau iš kapo, jis namuose ima veikti kaip uždelsto veikimo bomba, atneša visiems namiškiams baisiausių nelaimių.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
oopp
2013-02-18 12:47:01
o rastas auksas ka atnesa?
golden
2010-10-30 15:57:43
as tikiu aukso galia,man auskas daug reiskia ir jo neikad nebus gana,su juo jauciuos labai gerai