• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ką byloja dovanotų gėlių spalva?  12 

2008-07-02 00:00:00

Ką byloja dovanotų gėlių spalva?
Parengta pagal užs. žiniasklaidą, „Gamma“ nuotr.

Dažnai vyrai įvairiomis progomis dovanoja moterims gėles. Bet ar žinote, kad gėlės gali daug ką pasakyti apie žmogų, kuris jas dovanoja? Dauguma vyrų perka jau paruoštas puokštes, tačiau kompozicijoje esančių gėlių spalvų gama išduoda ne tik jo charakterį ar asmenines savybes, bet ir atskleidžia dovanotojo jausmus.

Besimėgaujantys gyvenimu, aistringi, atviri, veiklūs vyrai pirmenybę teikia puokštėms iš raudonų ar oranžinių gėlių. Jie mano, kad tokios gėlių kompozicijos atrodo impozantiškai ir seksualiai. Santykiai su šio tipo vyru būna labai aistringi ir nenuspėjami, dėl savo išrinktosios jis pasirengęs įvairiems žygdarbiams. Tačiau jam trūksta atsakomybės ir pastovumo.

Žydras gėles dovanoja vyrai, kurie turi slaptų ketinimų ir minčių, netgi jiems patiems nesuvokiamų užslėptų norų. Svajinga žydrų gėlių puokštė – tai jų ilgesio ir neįgyvendintų troškimų išraiška. Tokie vyrai retai būna visiškai atviri, dažnai meluoja ir niekam neatveria savo širdies.

Skaisčiai raudonas rožes dovanoja ambicingi ir tikslo siekiantys vyrai. Būdami ūmaus ir karšto temperamento jie aktyviai, išradingai ir nepailstamai siekia užkariauti pakerėjusios moters širdį. Savo mylimosioms jie reiklūs, trokštantys daug dėmesio.

Vyrai, kurie į pasaulį žvelgia per rožinius akinius, ir gėles dovanoja rožines. Jie renkasi švelnias, meilias, patiklias, supratingas ir sentimentalias merginas. Toks vyras netgi gali atsisakyti savo tikslų ir įsitikinimų, kad tik galėtų būti su mylima moterimi. Meilė su juo bus graži ir rami. Dažnai šiems vyrams trūksta pasitikėjimo savimi, jiems reikalingas mylimosios palaikymas ir atsidavimas.

Išdidūs ir labai savimi pasitikintys vyrai paprastai renkasi mėlynų gėlių puokštes. Jie pedantiški, savimylos, šiek tiek nuobodūs. Bet mylimąsias apsupa dėmesiu ir rūpestingumu, būna ištikimi ir palaikantys gyvenimo partneriai.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
audra
2008-09-20 19:29:38
muse> O man rožės gražu;]
muse
2008-08-19 10:51:03
Pats banaliausias dalykas rožės, nesvarbu spalva ar rūšis
Diva
2008-07-27 18:49:02
Iš tiesų koks skirtumas kokia ta gėlės spalva ;D juk svarbiausia, kad išvis dovanoja ;)