• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ką slepia telefono numeris  30 

2008-07-15 00:00:00

Ką slepia telefono numeris
Parengta pagal užs. žiniasklaidą, „Gamma“ nuotr.

Mus supa skaičiai. Daugelis žmonių turi savo mėgstamą ar laimingą skaičių. Kodėl mums patinka vienas ar kitas skaičius paaiškinti sunku, juk pasirinkimas vyksta pasąmoningai. Turime galimybę išsirinkti ir telefono numerį, tačiau nedaugelis žino, kad telefono numerio skaičių kombinacija slepia tam tikrą informaciją.

Skaičių kombinacijos neatsitiktinės, jose esantys skaičiai turi tam tikrą reikšmę. Norėdami sužinoti, kokią informaciją slepia jūsų telefono numeris, atlikite šiuos skaičiavimus:

Skaičiavimams naudokite tik telefono numerį, be miesto ar šalies kodo. Pavyzdžiui, jūsų telefono numeris (8 37) 22 33 22, suskaičiuojame skaičių sumą: 2+2+3+3+2+2=14. Gautą sumą sudedame iki vienaženklio skaičiaus: 1+4=5. Taigi, jūsų telefono numerio charakteringas skaičius yra 5.

Skaičių reikšmės:

1 – jūsų telefono numeris palankus asmeninei iniciatyvai, aktyviems ir savarankiškiems užsiėmimams, naujos veiklos pradžiai.

2 – šiuo numeriu gerai užmegzti ir palaikyti įvairius kontaktus, tinkamas bendradarbiavimui bei harmoningų santykių plėtojimui.

3 – idealus numeris veiklai, susijusiai su komercija, turizmo ir šou verslu, ypač palankus žurnalistams, menininkams, aktoriams ir žmonėms, dirbantiems reklamos srityje.

4 – numeris palankus kūrybiniam bendravimui, atkakliam ir rimtam darbui.

5 – tinkamas numeris įvairiems santykiams išsiaiškinti: tiek meilės, tiek verslo. Palankus permainų periodu.

6 – šis numeris tinkamas patarimams ar paguodai, palankus sprendžiant meilės problemas, aiškinantis šeimyninius santykius.

7 – nepalankus numeris tartis dėl susitikimų, verslo deryboms, sprendžiant finansinius reikalus. Tinkamas filosofiniams ir dvasiniams pokalbiams.

8 – labai palankus numeris verslo ir finansinių santykių plėtojimui, pirkimo – pardavimo, organizacinių klausimų sprendimui, autoriteto stiprinimui.

9 – šis numeris tinkamas intelektualiems ir dvasiniams pokalbiams, gvildenant globalines problemas, siekiantiems tobulumo.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
visiskas
2009-07-25 13:30:20
absurdas
..,..
2008-08-22 20:54:20
Na ta pati galima ir su mobiliu nr suvesti, tik tada reik rinkti visa nr (pvz 86...) man atitiko mano megstamas skaicius, bet tik nezinau ar jis laimingas... :) bet kaip paaiskinime raso, tai grynas mano darbas kuom as uzsiemu...
bet cia gal tik sutapimas
.
2008-08-20 14:28:29
geras mano nr.sutapo su likimo skaicium..