• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip išvalyti namų energiją  3 

Autorius: AstroGruide.ru
2010-01-26 15:15:00

Kaip išvalyti namų energiją
123rf nuotr.
Namuose pasiskirsčiusi energija sudaro ir teigiamas, ir neigiamas energetines zonas. Susidaryk savo namų energetinį žemėlapį ir pasirūpink erdvės, kurioje gyveni, energetine harmonija.

Jei mes gebėtume pamatyti energetinę informaciją, ją tikriausiai išvystume panašią į voratinklį, išraizgytą po visą buto erdvę. Tinkamiausia gyvenimui vieta, gebanti saugoti ir ginti šeimininkus nuo neigiamos energijos – „voratinklis“, kuriame gera, pozityvia informacija užkrautų mazgelių daugiau, nei „blogio mazgų“.

Namuose pasiskirsčiusi energija sudaro ir teigiamas, ir neigiamas energetines zonas. Susidaryk savo namų energetinį žemėlapį ir pasirūpink erdvės, kurioje gyveni, energetine harmonija

Yra keletas patikimų būdų išsiaiškinti, kaip energetiškai atrodo tavo butas, bei nugludinti aštresnius energetinius kampus.

•    Namuose su gera, teigiama energetika ne taip greitai išdžiūsta pasiliejęs vanduo, ilgai nevysta pamerktos gėlės, visi metaliniai daiktai palietus bus vėsūs, o mediniai – vos vos šilti.

•    „Bloguose“ namuose radijo imtuvas geriau priima trumpąsias bangas, ant grindų numesta moneta beveik neskimbteli arba skimbteli labai dusliai. Taip pat tokiuose namuose greičiau gyžta pienas, greitai ataušta karštas vanduo, druska vandenyje tirpsta praktiškai akimirksniu, tiesiog akyse minkštėja iš šaldytuvo išimtas sviestas. Uždegus žvakę jos liepsna nerimsta, blaškosi, žvakė dažnai pati užgęsta. Geros energijos vietose ji turėtų degti lygiai, ramiai, pakankamai aukšta liepsna.

•    Vienas iš geriausių būdų patikrinti savo namų energetiką – švytuoklė. Ją gali pasigaminti ir pati. Paimk medvilninį siūlą ir pakabink ant jo kokį nors sidabrinį, varinį arba krištolinį daiktą. Paimk švytuoklę į rankas ir mintimis užduok klausimą, ar šioje vietoje – gera energija, ar bloga. Švytuoklės supimasis pirmyn-atgal reiškia „taip“, į šalis – „ne“. Suradus švytuoklės aktyvumo centrą svarbu nustatyti energetinės dėmės ribas, palengva tolstant nuo centro (vietos, kur švytuoklės svyravimo amplitudė buvo didžiausia) tol, kol švytuoklė visiškai sustos. Taip nubrėžiamas įsivaizduojamas kvadratas – tai ir yra blogoji energetinė zona.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
x
2010-07-28 11:06:16
o dar paprasciau tiesiog kreiptis i TA, kuris mus visus sukure, atsiprasyti uz savo nuodemes ir paprasyti isvalyti visa namu energetika, visa blogi isvesti is namu, isvalyti viska, kas gyva ir negyva...
Tik TAS, KAS MUS SUKURE, gali ta padaryti ir nepades cia nei svytuokles, nei jokios metodikos.
Inga
2010-01-27 08:40:58
O aš tikiu. Namuose iš tirkųjų būna energijos srautai, ne vien dėl kaprizo gi pasitaiko vietų, kur tiesiog nesinori būti, kur ilgiau pasėdėjus apima nerimas, baimė. Ir labai tikiu, kad namų energiją išvalo kokie nors ritualai. Gal ne tiek svarbu jų pobūdis, kiek pats faktas, kad kažkas stengiasi tą energiją pagerinti. Aš pati tikiu, kad geriausiai visą namų energiją subalansuoja paprasčiausia žvakė: užsidegi, padegini, ir tarsi oras ima naujai cirkuliuoti, namai tampa jaukesni. Skaičiau, kad natūralaus vaško žvakė iš namų oro išvalo toksinus.
Kristi
2010-01-26 20:43:32
Jau tokia PIEVA!