• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kuo būrėja gali pakenkti?  10 

Autorius: pagal Shkolazhizni.ru
2010-02-23 16:23:00

Kuo būrėja gali pakenkti?
Jupiterimages nuotr.
Daugeliui vizitas būrimo salone – tik nekalta pramoga. Na kas gi tame blogo? Mes kortas, papasakos (ar pafantazuos) ką nors apie ateitį, ir tiek. Arba išsipildys, arba ne. Juk tai – tik žaidimas. Bet ar tikrai toks jau nekaltas?

Tikra būrėja ar geras ekstrasensas (taip pat, kaip ir geras psichologas) niekada nepasakys klientui apie tai, kad ateity gresia kas nors tragiško. Smulkūs nemalonumai – prašom, klausykitės. Nepavojinga liga, finansiniai nuostoliai, net ir didoki – visa tai gal ir rimta, bet ne fatališka. Šeimyninis barnis, čirvų dama, kuri ateis pas jus su melaginga žinia, tolimas kelias ar valdiški namai – viso to tikrai bus. Bet ko nors apie globalias katastrofas verčiau nesitikėkite.

Kodėl reikia vengti blogų žinių?

Žmonės pasiduoda įtaigai, tai – aksioma. Vieni daugiau, kiti – mažiau, bet vis dėlto visi. Tik vienais atvejais reikia labiau pasistengti norint įkalti į galvą kokią nors idėją, o kitais tereikia apie ją užsiminti, štai ir visas skirtumas.

Blogos pranašystės gali užprogramuoti žmogų neišvengiamai katastrofai. Kol ši katastrofa – tik būrėjos atmintyje, ji bus tikėtina. Bet jei jau užsifiksuos kliento atmintyje – taps neišvengiama. Beje, būtent todėl būrėjoms taip patinka pranešti džiugias žinias, apie „rimtų ketinimų turintį būgnų karalių“ ir panašias „likimo dovanas“.

Faktiškai tokios naujienos – situacijos pagerėjimo programavimas. Visi žino, kad autotreningas gali padėti pakeisti charakterį ir net išvaizdą. Galima pakoreguoti figūrą, susitvarkyti asmeninį gyvenimą. Būrimas – tai savotiška autotreningo rūšis. Jo metu išgirsta informacija lieka atmintyje ir pradeda nepastebimai veikti, programuoti žmogų viena ar kita linkme.

Puiku jei ji veikia teigiamai. Ir nesvarbu, kad vietoje išpranašauto būgnų karaliaus rimtų ketinimų pasirodys beturįs kryžių karalius – juk tai vis tiek tik į naudą!

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
julija
2015-12-16 11:09:00
Kai būna labai sunku,reikia rasti tą žmogų,kuris padės.....ir nesvarbu kas tai bebūtu būrėja,psichologas ar kaimynas
sandra
2015-06-01 13:34:24
Siandien buvau pas Lukrecija dar ir dabar soke nes viska viska paske tiksliai
jurga
2015-04-30 13:33:36
Burtis ar ne ,nusprendzia pats zmogus.Mes kartais juokiames is tu kurie eina burtis,bet kai zmogui labai sunku,gerai kad ir bureja padeda.Pas psichologa gauni dar maziau nei pas bureja