• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Magija padės sulieknėti  4 

Autorius: Liudmila Posichova, Astroguide.ru
2010-03-01 00:00:00

Magija padės sulieknėti
Jupiterimages nuotr.
Niekaip nepavyksta sulieknėti? Išbandei aibes dietų, treniruojiesi sporto klube, o nereikalingų kilogramų vis tiek neatsikratai? Visos moterys nori būti tobulos. Grožio siekį joms padovanojo pati gamta. Ir daugybė jų susiduria su viršsvorio problema, kurią vienaip ar kitaip teks spręsti.

O sprendžiama ji įvairiais būdais, kurių pagrindiniai – arba per dieną suvartojamų kalorijų mažinimas, arba fizinio krūvio didinimas. Šia tema parašyta aibė knygų, publikuota tūkstančiai straipsnių. Bet šį kartą pamėginkime į viską žvilgtelėti iš iracionalios pozicijos.

Kai kas pasakys, jog taip nebūna, kad problema išsispręstų it mostelėjus burtų lazdele. Tačiau esmė tame, kad iracionaliosios metodikos – anaiptol ne burtai. Jos – taip pat darbas su energija. Tiesa, šios energijos paprasta akimi nepamatysi.

Kad būtų aiškiau, siūlau išvesti paralelę su mobiliuoju ryšiu, kai imtuvą pasiekia akiai nematomas signalas ir mes išgirstame skambutį, nepaisant to, kad skambinantysis yra galbūt už tūkstančių kilometrų.

Kas žino, galbūt po kiek laiko tos energijos rūšys, kurios dabar vadinamos netradicinėmis, bus teoriškai pagrįstos ir patvirtintos oficialių mokslinių eksperimentų?

Kalbant apie lieknėjimą, be abejo, šią problemą būtina spręsti kompleksiškai, pradedant nuo vidinio darbo su savimi ir baigiant išoriniais pasikeitimais.

Taigi peržvelkime viršsvorio atsikratymo variantus iracionaliu žvilgsniu: ką galime padaryti ir kokias turime alternatyvas (arba papildymus) įprastoms dietoms ir treniruotėms?


Viršsvoris – streso pasekmė

Iš psichosomatinio požiūrio taško (psichosomatika – vienas iš būdų paaiškinti somatines (fizines) ligas, kai ypatingas dėmesys skiriamas psichiniams faktoriams), viršsvoris – tai visų pirma apsauginė organizmo reakcija į vienos ar kitos rūšies stresą.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
As
2010-03-01 13:50:38
As tai kitokios magijos imuosi. Pavyzdziui, tikiu prietaru, kad is svetimos lekstes paimti kasniai prie dienos kaloriju nesipliusuoja :D
chi chi
2010-03-01 13:11:23
na taip, as vis tik verciau be tu uzkalbejimu pasinaudosiu tos majos patarimu ir maziau valgysiu, vargu ar su vandeniu mano lasinukai nuteketu :DDD
Eva
2010-03-01 10:20:40
Šnekėk tyliai, kad nepažadintum :D