• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Mėnulio kalendorius ir pinigai

Autorius: Otebe.info, Horo.lt
2010-07-15 15:00:00

Mėnulio kalendorius ir pinigai
Jupiterimages.com nuotr.
Kaip tvarkyti verslo reikalus ir pinigus? Jums sufleruoja Mėnulis!
 
Bendros rekomendacijos:

• Per jaunatį geriausia kurti ateities planus.

• Mėnuliui augant pradėkite naujus darbus, renkite susitikimus grįsdami kelią ateities perspektyvoms, sudarinėkite finansines sutartis.

• Per delčią geriau pabaigti pradėtus darbus, o naujų grandiozinių projektų nepradėti.

• 9, 15, 19, 23 ir 29 Mėnulio ciklo dienomis geriau nepasirašinėti jokių svarbių dokumentų, sutarčių, nesivelti į rizikingas avantiūras ir nepradėti naujo darbo.

• Nepražiopsokite 14 mėnulio dienos, ji išskirtinai svarbi bet kokio didesnio darbo pradžiai. Visa, ką dabar pradėsite, puikai pavyks.

• Rodyti aktyvumą, atlikti greitus ir ryžtingus veiksmus būtina tada, kai Mėnulis vieši ugnies ženkluose – Avine, Liūte ir Šaulyje.

• Mėnuliui esant žemės ženkluose (Jaučio, Mergelės, Ožiaragio) puikiai sekasi dirbti praktiškus, analitinius darbus.

• Svarbios derybos, susitikimai, prezentacijos geriausiai pavyksta tada, kai Mėnulis vieši oro ženkluose (Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis).

• Kai Mėnulis vandens ženkluose (Vėžys, Skorpionas, Žuvys) – puikus laikas kūrybai, menui, labdaringai veiklai.

Mėnulis Avino ženkle. Paryškėja tokios tendencijos, kaip skubėjimas, nekantrumas, impulsyvumas. Tarpusavio santykiuose labiau vertinamas iniciatyvumas, ryžtingumas, originalumas. Tačiau nepamirškite ir diplomatijos. Šiuo metu pradėkite viską, kam reikia drąsos, veržlumo ir greitos reakcijos. Vėlesniam laikui geriau atidėkite tikslius apskaičiavimus, ataskaitų sudarymą. Pavyks trumpi sandėriai, kelionės, bet neverta imtis reikalų, kurių neįmanoma atlikti vienu užmoju. Neverta pasirašinėti sutarčių, kontraktų, vesti svarbių derybų. Pinigai greitai iššvaistomi. Nesinešiokite daug grynųjų – rizikuojate išleisti viską iki paskutinio cento.

Mėnulis Jaučio ženkle. Pasireiškia sulėtėjusi reakcija, negebėjimas greitai spręsti problemų, flegmatiškumas, atkaklumas, užsispyrimas ir noras kuo daugiau uždirbti. Daugelio žmonių mąstymas tampa tikslesnis, realesnis, žemiškesnis ir lėtesnis. Jautis – patikimumo, pastovumo, materialinių gėrybių kaupimo ženklas. Tuo verta pasinaudoti. Todėl Mėnuliui esant Jaučio ženkle palankus metas įsidarbinti naujame darbe, forminti finansinius sandorius, atidaryti sąskaitai banke. Taip pat geras laikas įvairių klausimų, susijusių su nekilnojamuoju turtu, sprendimui, kruopščiam darbu bet kokia kryptimi, nuo buhalterinių skaičiavimų iki nedidelio remonto.

Mėnulis Dvynių ženkle. Pasireiškia tokios savybės, kaip aktyvumas, įtaigumas, mokėjimas bendrauti, emocionalumas. Šiuo periodu geriau tęsti pradėtus darbus, nesiimti naujų. Pradėti Dvynių dienomis projektai dažnai taip ir lieka neužbaigti. Išskirtinai nesėkmingas laikas remonto pradžiai – dabar pradėti darbai tęsis mėnesių mėnesius. Mėnuliui viešint Dvyniuose ateina palankus metas deryboms, kelionėms, komandiruotėms, bet kokių žinių rinkimui, žurnalistiniam darbui, kalbėjimui prieš auditoriją. Komercinė veikla bus itin sėkminga, ypač jei ji nesusijusi su nuosavybe, ūkiniais ir šeimyniniais reikalais. Negatyvus Mėnulio poveikis Dvyniuose susijęs su trauka į paviršutinišką santykį su darbais ir problemomis. Dauguma žmonių nebepajėgia susikaupę, įsigilinę dirbti kokios nors vienos rūšies darbą, norisi nuolat šokinėti nuo vieno prie kito, sudėtinga nusėdėti vienoje vietoje, galimi skuboti veiksmai.

Mėnulis Vėžio ženkle. Pasireiškia tokios savybės, kaip jautrumas, pažeidžiamumas, sentimentalumas, emocinis nestabilumas, uždarumas. Mėnuliui viešint Vėžio ženkle geriau seksis tvarkyti nekilnojamojo turto reikalus, parduoti ir įsigyti antikvarines prekes. Šiuo metu pradėti teismo reikalai bus sėkmingai baigti. Nerekomenduojama imtis naujų statybų, skolinti pinigų, sudarinėti kontraktų. Geras laikas reklaminėms kampanijoms ir jūrų kelionėms.

Mėnulis Liūto ženkle. Pasireiškia optimizmas, pasitikėjimas savimi, gražbylystė, kovinė dvasia sustiprėja, nuotaika gerėja, depresija praeina, žmogų tampa nesunku papirkti pagyromis, atsiranda polinkis rizikuoti. Tai idealios dienos prezentacijoms, kultūriniams, sportiniams ir kitiems masiniams renginiams. Palankus metas tartis dėl didesnės algos arba tiesiog gerinti santykius su savo šefu. Būtinai pasinaudokite šiuo periodu: energija liesis per kraštus, o jūs būtinai rasite, kaip tinkamiausiai ją panaudoti. Bet Mėnuliu esant liūto ženkle nevertėtų forminti piniginių dokumentų ir sutarčių, atidėkite su nekilnojamuoju turtu susijusius reikalus.

Mėnulis Mergelės ženkle. Pasireiškia tokios savybės, kaip praktiškumas, punktualumas, atsakingumas, dėmesingumas, racionalumas, kruopštumas, atsargumas, imama kabinėtis prie smulkmenų, tuo pačiu intuicija apsnūsta. Tai geriausias laikas atlikti didelio tikslumo ir susikaupimo reikalaujančius darbus. Todėl tai palankios dienos buhalteriniams reikalams, įvairioms ataskaitoms, juvelyrinių dirbinių gamybai. Galima forminti piniginius dokumentus, vertybinius popierius, vekselius, tvarkyti banko sąskaitas. Naudos atneš mokslas. Sėkmė laukia visur, kas susiję su moksliniu darbu, sudėtingiausiais matematiniais apskaičiavimais, technika. Nevertėtų šiuo metu priiminėti svarbių sprendimų globaliais klausimais, tam jums pristigs intuicijos ir gebėjimo numatyti visas aplinkybes.

Mėnulis Svarstyklių ženkle. Pasireiškia nuotaikos stabilumas, neryžtingumas, polinkis į svarstymus, svyravimus, abejones, mažėja konfliktų tikimybė. Mėnulis Svarstyklėse nuteikia ramybei ir harmonijai. Puikus laikas deryboms ir susitikimams, kur reikia diplomatinių gebėjimų. Laikinai atidėkite svarbius sprendimus. Šiomis dienomis geriausia imtis reikalų, kurie greitai sutvarkomi ir baigiami.

Mėnulis Skorpiono ženkle. Šios dienos – tikras iššūkis. Stipriausiai pasireiškia sudirgimas, agresija, polinkis į neurozes, nekantrumas, depresija. Geriau mažiau bendrauti su viršininkais, reikalus su valdžios atstovais atidėkite, apskritai jei tik galima – atidėkite visus svarbesnius susitikimus. Mėnuliu esant Skorpiono ženkle puikiai pavyks sukoncentruoti mintis, įsijungs kritinis mąstymas (tomis dienomis geriau neturėti reikalų su auditoriais, mokesčių inspektoriais). Tai geriausias laikas priimti pačius rizikingiausius, rimčiausius sprendimus. Bet geriau neverta pradėti naujos veiklos, imtis naujų įsipareigojimų, atlikti kokių nors operacijų, susijusių su nekilnojamuoju turtu.

Mėnulis Šaulio ženkle. Ima vyrauti stabilumas ir tvarka, žmonės nurimsta, labiau paiso įstatymų. Padidėja susidomėjimas visuomenine veikla. Mėnuliui esant Šaulio ženkle ateina vienas geriausių periodų užsiimti teisiniais reikalais, spręsti juridines problemas. Galima pradėti naujus darbus, sėkmė lydės tolimas keliones ir komandiruotes, tai geras laikas steigti naujas visuomenines organizacijas, sudaryti įvairias sąjungas. Nerekomenduojama imtis reikalų, susijusių su žeme ar statyba.

Mėnulis Ožiaragio ženkle. Vyrauja atsakingumas, racionalumas, praktiškumas, padidėja pareigos jausmas, bet tuo pačiu ir abejingumas, netgi piktumas. Logika veikia idealiai. Tai nepalankus metas kūrybingiems žmonėms, menininkams ir su menu susijusiems asmenims. Geriausia dirbti darbus, kuriems reikia tikslumo, matematinių apskaičiavimų, kruopštumo ir griežto instrukcijų laikymosi. Palankus laikas su nekilnojamuoju turtu susijusiems reikalams, svarbių ir rimtų mokslinių darbų pradžiai. O štai finansiniuose reikaluose tikėtini trukdžiai, nuostoliai, naujų galimybių ieškoti neverta. Nerekomenduojama įsidarbinti naujoje vietoje, nesiskolinkite ir neskolinkite kitiems.

Mėnulis Vandenio ženkle. Pasireiškia tokios savybės, kaip nepriklausomybės, laisvės troškulys, ekstravagantiškumas, noras bendrauti, eksperimentuoti, išradingumas. Tai sėkmės laikas. Pavyks įvairiausios inovacijos, persimainymai, avantiūristiniai projektai. Palankus metas imtis mokslinės veiklos, tyrinėjimų, pasirodymo plačiai publikai. Nerekomenduojama kreiptis į viršininkus, lankytis valdžios įstaigose.

Mėnulis Žuvų ženkle. Pasireiškia sentimentalumas, emocionalumas, jautrumas, paaštrėja intuicija. Tai puikus laikas kūrybai, menui, rėmėjų paieškai, labdaringai veiklai. Nerekomenduojamas protinis darbas, skaičiuojant nuolat priveliama klaidų klaidų, mintys skrajos padebesiais, norėsis fantazuoti, bėgsite nuo konkretumo. Tiesa, reikalai, susiję su investavimu, seksis neblogai. Taip pat kaip iš pypkės spręsis juridinės problemos, galima pradėti teisminius procesus. Jūsų pradėti darbai pagaliau duos pelno. Tinkamas metas imti kreditą, skolintis.
 
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus