• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Namo numeris pagal fengšui  2 

Autorius: Sunhome.ru
2009-03-21 00:00:00

Namo numeris pagal fengšui
jupiterimages nuotr.
Feng Šu mokslas glaudžiai susijęs su numerologija. Skaičiams tenka tikrai ne paskutinis vaidmuo nustatant teigiamus ar neigiamus aplinkos įtakos jūsų gyvenimui faktorius.

Kokią įtaką jūsų gyvenimui daro namo, kuriame gyvenate, numeris?

Visų pirma nustatykite. Koks jūsų namo numeris pagal fengšui. Jis turi būti vienaženklis, tad jei namo numeris – daugiau nei 9, sudėkite jo skaitmenis tol, kol gausite vienaženklį skaičių. Pavyzdžiui, jei namo numeris – 258, atlikite veiksmą: 2+5+8 = 14 = 1+4 = 5. Jei prie namo numerio yra raidė – ją taip pat pažymėkite kaip skaičių. Raidės atitinka skaičius pagal tokią lentelę:

ABCDEFGHI
JKLMNOPRS
TUVZ
123456789

Taigi jei namo numeris – 64 A, jo skaičius bus: 6+4+1(?)=11=1+1=2. Analogiškai sudėkite ir namo bei buto numerio skaitmenis.

O dabar – apie skaičių reikšmes.

Vienetas. Nepriklausomybė, nauja pradžia, tobulėjimas, progresas. Žmonės, gyvenantys vieneto name, linkę mokytis iš savų klaidų, retai kada pasikliauja instrukcijomis ir patarimais. Toks namas labai tinka verslininkams. Vieneto namuose palanki aplinka skleistis intuicijai, jis lemia gebėjimą išmintingai rizikuoti, greitai priimti svarbius sprendimus. Tokiame name kūrybinė energija lengvai suranda saviraiškos būdų ir galimybių, atsiskleidžia gyventojų individualumas. Vieneto namas nerekomenduojamas trokštantiems ramaus, nuosaikaus gyvenimo.

Dvejetas. In ir Jan energijos harmonija, priešingybės, pasiaukojimas, savų interesų atsisakymas ir atsidavimas kitų žmonių interesams. Tai idealus namas sutuoktinių porai. Jame kiekvienas žmogus sieks harmonijos, leisis į kompromisus, atskleis savo diplomatinį talentą, bus dėmesingas namiškiams. Dvejeto namas padeda atsiskleist intuicijai tarpusavio santykių klausimuose, leidžia gilintis į savęs pažinimą, savo vietos visatoje suvokimą.

Trejetas. Sielos, kūno ir proto trejybė. Bendravimas, pasiaukojimas, optimizmas. Namas su trejeto vibracija tinka žmonėms, dirbantiems visuomeninėje sferoje. Jame bus daug bendraujama, veikiausiai nuolat bus pilna svečių. Toks namas skatina užmegzti naujas pažintis ir kontaktus, lengvą, neįpareigojantį bendravimą. Trejeto namas padės atsiskleisti žmonių, siekiančių karjeros per savo populiarumą, charizmai. Tačiau vertėtų daugiau dėmesio skirti pinigams: trejetuko name pastebima nuolatinio nepritekliaus tendencija. Daugiausia pinigų iššvaistoma linksmybėms.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
rima
2015-04-28 07:54:44
labai grazus durys i butas
PaglaS
2014-12-10 22:57:34