• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Naujųjų metų burtai  1 

Autorius: Laura Mureikaitė
2009-12-30 16:33:00

Naujųjų metų burtai
Jupiterimages nuotr.
Ar vis dar pameni prietarą, kuriuo tikėjai vaikystėje? Kad per Naujuosius Metus, sulig dvyliktu laikrodžio dūžiu sugalvotas noras turėtų ateinančiais metais išsipildyti. Sakysi, visa tai – tik pasaka? Anaiptol! Svarbiausia – žinoti, kaip ir ko panorėti. Ir ateinančiais metais įsitikinsi – svajonės pildosi, kartais jos net pasiekiamos ranka!

Tad griebkis Naujųjų Metų magijos ir pabūk pati sau burtininke!

1 užkeikimas: Atmesti abstrakcijas

Kuo gudriau perprantame gyvenimo filosofiją, tuo abstraktesnius norus esame sugalvoję. Na kaip gali sveiko proto žmogus stebuklų naktį sugalvoti, kad nori naujo automobilio, jei kur kas išmintingiau būtų norėti tvirtos sveikatos, meilės ir santarvės šeimoje, galiausiai galima tiesiog norėti būti laimingu. O likimas jau tegul pats kapanojasi toje abstrakčių norų marmalynėje.

Manomės sugalvoję tikrai universalų, visaapimantį norą. Tačiau taip pergudraujame ne norus „pildantį“ likimą, o patys save. Nes abstraktus noras – tai apskritai netgi ne noras. Nes jo išsipildymo pamatuoti... hm... neįmanoma. Na, pavyzdžiui, kaip įvertintum, ar santarvės tavo namuose buvo daugiau? Pagal sudaužytų lėkščių kiekį? O ką reiškia „geresnė sveikata“? Kad šiemet sloga sirgsi ne 7, o tik 5 kartus?

Kitaip tariant, atmesk visus tuos abstrakčius palinkėjimus sau. Tai – ne svajonės, tai tiesiog nuolatinis troškimas jaustis patogiai. Jis ne pasiekiamas – jame tiesiog apsigyvenama. O šiemet susigalvok labai konkretų, realų norą. Ne skristi į kosmosą, o, tarkim, apsilankyti Japonijoje. Suformuluoti svajonę, kurią įmanoma išpildyti – jau pusė burtų sėkmės.

2 užkeikimas: Svajonės vizija

Kad ir ką sakytų fizikos ar biologijos vadovėlis, mintys vis dėlto GALI materializuotis. Ir energijos tvermės dėsnis čia niekuo dėtas, jis taip ir lieka galioti. Tiesiog turėdama realią, labai apčiuopiamą svajonę, tu mažiau savo energijos iššvaistai visokiems niekams ir daugiau jos skiri savo tikslui siekti ir įgyvendinti.

Todėl labai svarbu dar iki to lemtingojo dvyliktojo dūžio kuo aiškiau įsivaizduoti tai, apie ką svajoji. Pamėgink visu kūnu, visa savo esybe pajusti tą būseną, kurią jaustum savo tikslą pasiekusi. Kaip tai turėtų atrodyti? Ką darytum? Apie ką galvotum? Prisimink šią būseną. Ir išmok ją mintimis „iškviesti“ kaskart vos pajutusi, kad svajonė nuo tavęs tolsta.

Kartu tokia svajonės vizualizacija padės įsitikinti, ar tavo noras tikrai toks jau stiprus. Juk būna netgi taip, kad norime to, ko... iš tikrųjų visai nenorime. Ir kad pasiekę tą daiktą teturėtume vienintelį džiaugsmą: užsidėti pliusiuką, jog tai jau turime. Be jokios džiugesnės emocijos. Jei įtari, kad tokiu gali tapti ir šis tikslas – verčiau sugalvok naują kol dar nevėlu.

3 užkeikimas: Tikslus planas

Nustebai? Manei, likimas viską atneš ant lėkštutės? Taip, kartais pasitaiko ir tokių stebuklų. Bet palikime tai maloniems netikėtumams. O savo didžiąja svajone teks pasirūpinti pačiai. Kol dar neiššautas šventinis šampanas, imk ir apgalvok pagrindinius žingsnius, kaip sieksi savo svajonės, susikurk pakankamai tikslų veiksmų planą.

Pavyzdžiui, tu trokšti naujo automobilio. Sužinok, kiek kainuoja tavo svajonių vežimaitis. O kiek pinigų gali jam išleisti? Jei tas automobilis – tavo svajonė, veikiausiai nepajėgtum jo nusipirkti tiesiog rytoj. Apskaičiuok savo pajamas, kiek galėtum skirti pradiniam įnašui už automobilį? Galbūt netgi jam reikės pataupyti? O kai jau reikiamą sumą įmokai turėsi – ar galėsi kas mėnesį mokėti išperkamosios nuomos mokestį? Ne? Vadinasi, metas pagalvoti ir apie papildomų pajamų šaltinį. Arba kelius, kaip dar labiau galėtum sumažinti savo išlaidas. Net jei tokių kelių ir nematai – pasižymėk viena pirmųjų užduočių pakeliui link svajonės apie tai pagalvoti. Kas žino, galbūt po mėnesio kito atrasi kokį genialų sprendimą, kaip savo piniginę pastorinti?

4 užkeikimas: Stebuklingas daiktas

Kaip ir kiekvienam burtui, taip ir šiam, prireiks stebuklingo daikto, amuleto, sustiprinančio tavo svajonės galią. Kas tai turėtų būti – lai pasako tavo širdis ir intuicija. Sąlyga viena: šis daiktas turi būti susijęs su tavo svajone. Į jį pasižiūrėjusi turėtum jausti įkvėpimą ir optimizmo pliūpsnį.

Nori kitais metais sulieknėti 20-čia kilogramų? Daugelis savęs paskatinimui įsigytų trim dydžiais mažesnius džinsus, kaip papildomą akstiną. Bet pagalvok – ar toks „amuletas“ teiktų tau džiaugsmo ir pasitikėjimo savimi užklupus pesimizmo bangai? Jei ne – verčiau galvok iš naujo. Pavyzdžiui, gal įsigyk įmantrų dailutį puodelį arbatai? Jis tikrai pravers kai užsimanysi spjauti į dietą ir sukirsti visą plytelę šokolado. Ramiai įkvėpk, iškvėpk, užsikaisk arbatos, įsipilk ją į šį puodelį, prisimink, kaip audei svajones ir viltis Naujųjų išvakarėse – ir galbūt „nuodėmingas“ noras atsitrauks?

5 užkeikimas: Tarpinės stotelės

Suteiksi daugiau šansų savo svajonei išsipildyti jei savo užrašų knygelėje ar kompiuteryje susidarysi tarpinių stotelių sąrašą. Kokiais etapais leisi savo svajonei pildytis? Ką pasirinksi savo kelio gairėmis? Kaip įsitikinsi, kad judi teisinga linkme?

Tokios tarpinės stotelės turėtų būti greičiau įvykdomi punktai pakeliui į pagrindinio troškimo išsipildymą. Kiekvieną kartą pasiekusi savo tarpinį tikslą jausiesi palypėjusi visa pakopa aukščiau link savo laimės žiburio. O kartu ir pasitikrinsi, ar reikalai krypsta svajonės pildymosi link. Jei ne – galbūt vertėtų ką nors keisti savo plane? Jei taip – įgysi daugiau jėgų judėti pirmyn.

6 užkeikimas: Auka

Pameni pasaką apie Undinėlę? Tam, kad gautų išsvajotąsias kojas, jai teko paaukoti nuostabų balsą. Tiek stebuklų, tiek mūsų, materialiame pasaulyje tvarka ta pati: už tai, ką gauname, reikia sumokėti. Ir jei neužmokėsime deramos kainos – likimas gali pats pareikalauti netikėtos aukos. Todėl verčiau apsidrausk ir iš anksto apgalvok, kuo sumokėsi už savo tikslą?

Gera žinia: mokėti galima (ir net labai pageidaujama) kaip tik tais dalykais, kurie padės siekti paties tikslo. Tarkim svajoji nukeliauti į tolimą šalį. Ką dėl to paaukosi? Galbūt visas mokamas pramogas savo mieste? Tik paskaičiuok, kiek pinigų lėktuvo bilietui sutaupytum atsisakiusi penktadieninių pasisėdėjimų kavinėje su bičiulėmis! Nori madingų batelių? Duok įžadus visus metus nepirkti naujos kosmetikos priemonės kol senoji dar nepasibaigusi. Žiūrėk, bent pusė batelių sumos ir susikaups. O apie auką nė kąsnio į burną neimti po 18 valandos toms, kurios svajoja sulieknėti, tikriausiai nė kalbėti neverta.

Juk vardan svajonės pataupyti ne taip sunku, kaip tomis pačiomis priemonėmis kaupti pinigus „juodai dienai“. Ir pakentėti alkį lengviau kai žinai, kad jis – įžado, o ne paprasto draudimo sau valgyti pasekmė.

7 užkeikimas: Magiškas žodis

Na, ir galiausiai lieka paskutinis, bet vienas iš svarbiausių užkeikimų – lemtinga frazė sulig dvyliktu dūžiu. Suformuluok savo svajonę taip, kad ji tilptų į vieną 4-5 žodžių sakinį. Parepetuok, kaip jį ištarsi mintyse. O paskui ją sutrumpink iki vieno vienintelio žodžio, kuris tau geriausiai apibūdina tavo svajonę. Nebūtinai jis turi įvardyti tavo troškimo objektą. Svarbiausia – kad jis tau pačiai asocijuotųsi su tavo svajone.

Galbūt svajoji, kad šiais metais susirastum rūpestingą, mylintį, drąsų širdies draugą, o kadaise visas šias savybes tavo vaizduotėje geriausiai įkūnijo koks nors knygų herojus, kad ir Vinetu? Suteik šį vardą savo svajonei, tarsi kodinį pavadinimą slaptai misijai. Savo norą apibūdinantį sakinį pradėk tarti sulig pirmuoju laikrodžio dūžiu. O prieš pat išmušant dvyliktąjį, Naujųjų ir Senųjų metų susidūrimo akimirką, tylutėliai ištark šį magišką savo svajonės kodą. Tik taip, kad niekas neišgirstų.
 
Ir niekam apie savo norą neprasitark, kol jis neišsipildys!Su Naujaisiais Metais. Su nauja, stebuklingais užkeikimais sustiprinta svajone!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
nezinok
2011-04-07 18:12:31
kos tavo vatdas