• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Noriu sužinoti ateitį. Kaip išsiburti?  46 

2008-10-25 00:00:00

Noriu sužinoti ateitį. Kaip išsiburti?
"Gamma" nuotr.

Visais laikais žmonės siekė sužinoti ateitį ir pabandyti suprasti, ar negalima ko nors imtis, kad ją ištaisytume arba bent teisingai pasirinkti dabartyje. Jie kreipėsi į būrėjas, mediumus ir netgi bandė spėti patys. Tačiau iki šiol dauguma jų nežino, nuo ko pradėti ir kaip reikia burti. Pabandysime padėti Jums ir papasakosime apie žinomiausius būrimo metodus.

TARO kortos - viena seniausių, paslaptingiausių ir patikimiausių ateities nuspėjimo sistemų.

Tiksli Taro kilmės istorija nėra žinoma. Egzistuoja daugybė versijų. Taro kortų senovine tėvyne vadinama Persija, Indija, Kinija, Graikija, Italija, Egiptas. Beje, labiausiai paplitusi versija apie tai, kad Taro kortos atsirado būtent Egipte. Manoma, kad Taro atsirado ten Ramzio II valdymo laikotarpiu (iš čia seka vienas šių kortų pavadinimo vertimas – "faraono kelias"). Manoma, kad būtent Egipto žyniai gavo tam tikras slaptas žinias iš nuskendusios Atlantidos ir užšifravo jas 78 plokštelėse su piešiniais, kad šios žinios nepradingų per amžius. Žinios ir iš tikrųjų nepradingo, nors šios plokštelės ir buvo sunaikintos degant Aleksandrijos bibliotekai. Bet iki to laiko jas jau perėme kitų tautų atstovai. Taro pradėjo savo kelionę po pasaulį.

Europoje šios kortos atsirado apytiksliai 14 amžiuje čigonų dėka. Pirmas literatūrinis Taro paminėjimas žymimas 1392 metais, o seniausios iš išsisaugojusių Taro kortų, demonstruojamos Europos muziejuje, buvo sukurtos 1390 metais. Apytiksliai tuo metu kortos aiškiai išsiskyrė į dvi dalis – Vyresnieji ir Jaunesnieji arkanai. Jaunesnieji arkanai dar žinomi, kaip įprasta žaidimo kaladė. O Vyresnieji – 22 kortos, taip ir liko "slaptos". Rusijoje Taro kortos atsirado Didžiosios Prancūzijos Revoliucijos metu.

Sakralinių tradicijų dėka, Taro kortas pradėjo plačiai naudoti įvairūs magiškieji ordinai, sektos, bendruomenės. Albigoicai, masonai, Kabalos pasekėjai (pavyzdžiui, jie mano, kad 22 Vyresnieji Taro arkanai – tai 22 žmogaus dvasinio vystymosi laipteliai). XX amžiuje nauja susidomėjimo Taro banga atsirado Alisterio Krouli "Auksinės Aušros" ordino dėka. Tada atsirado dabar klasikinėmis laikomos kaladės "Rider Dek" ir Raiderio Vaili kaladė.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Oksana
2016-05-14 14:32:31
Noriu sužinoti savo ateitį
jurate
2016-05-04 13:47:13
esu po awaryjos ir vienisa..gal butu galima suszinoti kas laukia manes toliau siam gyvenime
aleksandras
2016-04-16 19:11:13
nmmmmmmmmmmmmmmmmmm