• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Noriu sužinoti ateitį. Kaip išsiburti?  34 

2008-10-25 00:00:00

Šiandien egzistuoja daugybė Taro kaladžių. Neįmanoma jų visų išvardinti. Štai tik kai kurie žinomiausi pavadinimai" Marselio Taro, Raganų Taro, Vandenio eros Taro, Manaro Taro, Druidų Taro, Karaliaus Artūro Taro, Taro Salvadoro Dali, Likimo Veidrodis.

Toliau atsiranda naujos kaladės, naujos jų interpretavimo knygos, plinta naujos darbo su Taro metodikos. Dabar tai jau ne tik būrimo kortos. Jos naudojamos meditacijai, bioenergetikos, gydymo, psichologijos, psichiatrijos gebėjimų vystymui. Egzistuoja Taro taikmo magijoje technikos. Visko neįmanoma nei išvardinti, nei papasakoti... Tiesiog reikia į rankas paimti Taro kortas ir pabandyti pažvelgti už Jūsų kasdienio gyvenimo horizontą, paprašyti jų patarimo, palaikymo.

Antra iš žinomiausių būrimo kaladžių susiejama su Marijos Anos Adelaidos Lenorman vardu. Madmuazelė Lenorman buvo žinomiausia 19 amžiaus Prancūzijos būrėja. Manufaktūrininko dukra, gavusi išsilavinimą vienuolyno mokykloje (tiksliau, tai buvo savarankiškas išsilavinimas – didesnę laiko dalį ji praleisdavo bibliotekoje tarp senovinių knygų ir traktatų), persikėlus į Paryžių, tapo žinomo okultisto Eteilos mokine. Iš jo gautų žinių dėka, jai pavyko kartu su drauge vėliau atidaryti būrimo saloną bei labai greitai išgarsėti ir tapti žinomu sostinėje žmogumi. Ją lankė Robespjeras, Maratas ir daugelis kitų jakobinų. Savo knygose ją minėjo Aleksandras Diuma. Į ją kreipėsi Rusijos dekabristai – Luinas ir Muravjovas-Apostolas. Kalbama, kad ji buvo pristatyta net imperatoriui Aleksandrui I.

Dažniausiai Lenorman vardas buvo minimas kartu su Žozefinos Bogarne vardu (nuotr.). Būtent Lenorman nuspėjo Napoleonui imperatoriaus karūną, o po to skyrybas ir Bonaparto pralaimėjimą kare su Rusija. Pastarojo Napoleonas jai neatleido. Ji buvo ištremta, kur neleidžiant veltui laiko, parašė knygas ir sukūrė savo kortas. Iki šiol tiksliai nežinoma, ar tai buvo autorinė sistema, ar perdarytos Eteilo kortos.

3 psl.
BuvęsPuslapis 2 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
milda
2015-02-22 18:09:01
labas vakaras noreciau suzinoti savo ateiti gal kas zinote gera bureja?
indre
2015-02-20 23:22:10
noreciau suzinoti kas manes laukia seis metais
stanislava
2015-02-01 09:17:39
Laba diena noriu suzinoti ar pabaiksiu kolegija ir susituoksiu su esamu draugu aciu uz atsakyma
Nemokamas dantų tvarkymas
Eli.lt Testai