• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Numerologija ir profesija: kaip teisingai pasirinkti

2008-11-01 00:00:00

Numerologija ir profesija: kaip teisingai pasirinkti
Parengta pagal užsienio žin., "Gamma" nuotr.

"Skaičiai – tai būdas suprasti žmonių elgesį."
Haris Džoharis


Darbas užima pagrindinę vietą mūsų gyvenime. Jame mes realizuojame savo asmenybę, parodome savo potencialą. Kad darbas teiktų pasitenkinimą, reikia teisingai pasirinkti ir dirbti su entuziazmu. Be to, daugumai iš mūsų dažnai tenka įvertinti mus dominančio žmogaus profesines galimybes.

Taigi geriausia į pagalbą pasitelkti astrologiją ir numerologiją. Specialistų tvirtinimu, tokio įvertinimo tikslumas siekia beveik 80%. Tačiau jeigu astrologija reikalauja didelio žinių bagažo, duomenis, taip pat ir žmogaus gimimo datą, laiką bei vietą vertina pagal lenteles, tai numerologiniams skaičiavimams tereikia šratinuko, popieriaus lapo, kalkuliatoriaus ir žmogaus gimimo datos.

Numerologija – paprastas ir kiekvienam prieinamas metodas. Juo žmogaus asmenybė įvertinama tik elgsenos aspektu. Numerologijoje labai išvystyta kalba, kuria aprašomos individualios žmogaus savybės. Kaip mes išmokome skaityti iš raidžių, taip galima išmokti skaityti iš skaičių. Šiomis dienomis numerologija vis plačiau paplinta ir tampa vienu iš efektyviausių savęs ir kitų pažinimo metodu.

Kiekvieną asmenybę veikia trys pagrindiniai skaičiai: Vardo, Likimo ir Sielos. Šiuo atveju mums tereikia įvertinti Likimo skaičiaus (gyvenimo kelio, gimimo datos skaičiaus) įtaką.

Likimo skaičius yra tai, kam jūs pašauktas ir kas jums skirta daryti. Jis parodo, kokia jūsų prigimtis ir kokių savybių jūs turite, kad galėtumėte realizuoti save šiame pasaulyje. Likimo skaičių galima apskaičiuoti pagal gimimo datą sudedant kiekvieną skaičių, pavyzdžiui, 1989 metų sausio 27d. – 1+9+8+9+0+1+2+7 = 37 = 3+7 = 10 = 1+0 = 1.

Pažvelkime, kokios profesinės savybės būdingos žmogui pagal Likimo skaičių.


Likimo skaičius 1

Dirbdamas bet kokį darbą parodo savo individualumą. Dinamiškas, turi dalykinio apsukrumo, vertina laiką. Tiksliai galvoja ir veikia. Savarankiškai priima sprendimus ir jų laikosi. Gali užsidegti kokiu nors darbu ir įkvėpti kitus. Atsidavęs reikalui, palaiko savo bendradarbius. Jam būtina jaustis svarbiam, jis siekia pasisekimo ir pripažinimo.

2 psl.
Puslapis 1 iš 5Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus