• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Numerologija ir seksas

Autorius: Astroguide.ru
2009-10-08 09:15:00

Numerologija ir seksas
Jupiterimages nuotr.
Numerologų teigimu, nuo skaičių priklauso ne tik žmogaus charakterio savybės, bet ir jo seksualiniai pomėgiai. Ne paslaptis, kad bemaž kiekvienas žmogus turi savo skaičių-talismaną, kuris jam patinka labiau nei visi kiti.

Tavo mėgstamas skaičius pasakys, kokia esi lovoje.

Nagi, greitai, daug negalvojusi, pasakyk, koks yra tavo skaičius? Tai gali būti skaitmuo nuo 1 iki 9, bet tiks ir bet koks kitas skaičius! Jei tavo mėgstamas skaičius – dviženklis, triženklis ar dar didesnis, sudėk visus jo skaitmenis, kol gausi vienaženklį skaičių nuo 1 iki 9.

1    Jei tau patinka šis skaičius, esi labai jautri, greitai susijaudinanti asmenybė. Sekse tu šiek tiek baiminiesi naujovių. Įprasti neįmantrūs, bet nuoširdūs veiksmai lovoje tau patinka labiau, nei žaidimas ir fantazija, taigi jei jis nori užkariauti tavo širdį – turėtų suteikti judviejų santykiams stabilumo, kad tu būtum rami dėl rytojaus. O tau savo ruožtu patariama vis dėlto kartkartėmis pasirūpinti seksualinio meniu atnaujinimu, kad rutina nesužlugdytų to, kas tarp judviejų yra.

2    Šis skaičius rodo, kad sekse tau labiau patinka pasyvus vaidmuo, tad nesiskubini rodyti iniciatyvos. Tave tenkina ramūs santykiai, o didžiulės aistros ir audros išmuša iš vėžių. Su mylimaisiais elgiesi santūriai ir neskubi lieti ašarų jei tave palieka.

   Tu kaip reta seksuali ir nepriklausoma. Ryžtingai kalbi apie savo jausmus, nebijai būti atstumta ar pasmerkta. Siekdama patenkinti savo troškimus kartais elgiesi neapgalvotai, dėl meilės malonumų gali paaukoti tikrai daug. Vertėtų pagalvoti apie tai, kad seksas – tai ne būdas pabėgti ir atsiriboti nuo gyvenimo, jis tėra tik desertas, o ne pagrindinis patiekalas. Juk gyvenime apstu ir kitų džiaugsmų!

4    Šis skaičius patinka tvirtiems žmonėms, tiems, kuriem šeima visada atsiduria pirmoje vietoje. Kaip draugė tu esi lengvai nuspėjama. O štai meilėje dažnai sutrinki, pasimeti, imi elgtis kvailai. Seksualinė santykių pusė tau nelabai rūpi, kur kas svarbiau emocinis suderinamumas su partneriu. Lovoje tave tenkina greitas, įprastas seksas. Nesi linkusi į neištikimybę, pati neieškai pikantiškų pramogų „iš šalies“.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus