• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Plaukų magija  2 

Autorius: www.eli.lt
2009-01-11 00:00:00

Plaukų magija
"Gamma" nuotr.

Kažin ar kuri nors iš Jūsų susimąstė, kad kasdienis plaukų šukavimas – tai savotiškas magiškas ritualas. Nuo senovės laikų žmonės ypatingą dėmesį skyrė plaukų priežiūrai, žinojo paslaptį, kaip jais manipuliuojant pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Pavyzdžiui, buvo manoma, kad kasų pynimas arba mazgelių rišimas iš plaukų turi sunaikinti blogus burtus ir saugoti galvą.


Raudonplaukės moterys senovės laikais buvo priskiriamos burtininkių klanui. Galbūt tai buvo susiję su tuo, kad ugninė spalva asocijavosi su Saule, visagaliu šviesuliu, kurį nuo senovės garbino pagonys. Nors, tiesą pasakius, raganomis galėjo būti ir blondinės, ir brunetės. Tačiau apie plaukų spalvos magiją pakalbėsime kitą kartą. O dabar noriu papasakoti apie paprastus užbūrimus, susijusius su plaukais.


Neverta bijoti žodžio "užbūrimas". Jis visai nereiškia, kad turite kaip ragana ar burtininkė šnibždėti nelaimę nešančius žodžius ir mėtyti į laužą įvairių žolių. Iš tikrųjų užbūrimas – tai tik energijos perdavimas.

 

Viskas yra paprasta. Tarkime, Jūsų tikslas – sulieknėti. Atsisėskite arba atsistokite (kaip Jums patogiau) prieš veidrodį ir, žiūrėdama sau į akis, pradėkite ritmiškai šukuoti plaukus. Įsivaizduokite, kad tampate grakštesnė, lieknesnė, aplinkiniai į Jus žiūri grožėdamiesi. Kartokite šiuos veiksmus kiekvieną kartą, kai šukuojatės, ir po kurio laiko pastebėsite, kad valgyti norite vis mažiau ir mažiau. Galbūt po to Jūs tikrai patikėsite stebuklais.
 
Taip pat yra keletas pranašiškų ženklų, susijusių su plaukais. Pavyzdžiui, jei norite ilgai likti aistringa ir temperamentinga, nešukuokite plaukų sutemus. Manoma, kad tai tiesiausias kelias potraukiui prarasti.


Taip pat yra geras būdas pamatyti savo antrąją pusę veidrodyje. Po saulėlydžio, pageidautina pirmadienį arba penktadienį, atsistokite prieš didelį veidrodį ir paleiskite plaukus. Plaukai turi būti pakankamai ilgi, kad uždengtų veidą arba bent akis. Pradėkite šukuoti plaukus bandydama susikaupti ir apie nieką negalvoti. Palaipsniui pasieksite į transą panašią būseną, ir tada veidrodyje pradės rodytis vaizdai. Tarp jų galite pamatyti savo išrinktojo atvaizdą. Tik nereikia įdėmiai įsižiūrėti į veidrodį, nes vaizdai dings.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Kriste
2009-04-09 14:23:10
Kai kurie is situ "uzkalbejimu" paprasciausi manipuliacijos savim arba ikalbejimo technikos triukai. Padeda jei gaunasi, o jei nesigauna tik nuotaika sugenda. Geriau neuzsimkit niekais.
dsffds
2009-01-13 19:05:09
dvcvf