• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Praktinė magija sėkmei pritraukti

Autorius: www.aidas.us
2009-12-31 08:30:00

Praktinė magija sėkmei pritraukti
jupiterimages.com nuotr.
Visi tikimės geresnių, laimingesnių, turtingesnių Naujųjų metų. Pripažinkime, daugeliui norisi atskleisti ateities paslaptį. O ką sako Rytų išmintis? Gal yra gudrybių, kurios padėtų ne tik ateinančius, bet ir visus kitus metus pritraukti į mūsų namus sėkmę?

Keli paprasti patarimai padės jums pagerinti savo buto fengšui ir tuo pačiu išspręsti vienokias ar kitokias problemas.


Jei turite materialinių sunkumų:

1. Sutaisykite varvančius čiaupus. Su nuolat varvančiu vandeniu gali „nutekėti“ ir jūsų gerovė.

2. Po kilimu padėkite šiek tiek džiovintų dumblių arba kailio gabalėlį. Tai traukia pinigus.

3. Svetainės arba kabineto pietryčiuose pastatykite vazonėlį su „pinigų medžiu“. Jis taip vadinamas todėl, kad apvalūs lapeliai primena monetas.

4. Kambaryje, esančiame buto pietryčiuose, pastatykite lempą su raudonu gaubtu. Raudona spalva simbolizuoja turtus ir valdžią.

5. Šiauriniame buto kampe pastatykite vėžliuko statulėlę. Šis gyvūnas taip pat traukia į namus pinigus.

6. Prieškambaryje rekomenduojama pakabinti sietyną su galingomis lempomis. Ryški šviesa trauks į namus teigiamą energiją.

7. Neverta namie auginti kaktusų arba augalų su aštriais lapais. Aštrūs dygliai turi neigiamą energiją, „perduria“ erdvės vientisumą.

8. Kuo dažniau vėdinkite butą. Šviežias vėjas leidžia gerajai Či energijai plisti po butą.


Jei jūsų asmeniniame gyvenime – krizė:

1. Miegamajame pastatykite bijūnų arba rausvų rožių puokštę. Šios gėlės simbolizuoja romantišką meilę.

2. Svetainėje pastatykite krištolinę statulėlę arba pakabinkite krištolinį šviestuvą. Krištolas – vienas iš stipriausių fengšui amuletų. Jis koncentruoja energiją ir perduoda ją šeimininkui.

3. Jei jūsų buto sienas puošia šeimyninės nuotraukos, pasirūpinkite, kad jos būtų gerai apšviestos. Geriausia nuotraukas kabinti ant pietvakarinės svetainės sienos.

4. Nesinaudokite lova, ant kurios vietoj vieno plataus čiužinio guli du siauri. Tai atskiria miegančius vienoje lovoje žmones ir gali sukelti problemų intymiame gyvenime.

5. Niekada nekabinkite veidrodžio virš lovos ar prieš ją. Miegodamas žmogus atsikrato neigiamos energijos. Jei miegantysis atsispindi veidrodyje, neigiama energija visą laiką grįžta.

6. Patalai neturi būti mėlynos arba žydros spalvos. Ši griežta spalva atšaldo sutuoktinių meilę. Juodos spalvos taip pat geriau nenaudoti.

7. Langai ir veidrodžiai name turi būti idealiai švarūs, kadangi per juos praeina saulės šviesa, pripildanti erdvę meilės energijos.


Jei sunkiai sekasi kopti karjeros laiptais:

1. Prie darbo stalo reikia sėdėti taip, kad jums už nugaros būtų siena. Tai jus apsaugo ir suteikia įtakingų asmenų paramą. Kad sustiprintumėte šį poveikį, galite ant sienos pakabinti paveikslą su kalno atvaizdu.

2. Savo darbo vietoje visada palaikykite švarą ir tvarką. Kiekvienos darbo dienos pabaigoje nuimkite nuo stalo nereikalingus popierius, kitaip jie blokuos laisvą Či energijos tėkmę.


Jei turite problemų su sveikata:

1. Už šeimos narių sveikatą atsakinga virtuvės kaitlentė. Jos fasadas turi būti nukreiptas į centrinį buto tašką.

2. Papuoškite namą sveikatos ir ilgaamžiškumo simboliais. Tai gali būti statulėlės arba paveikslai su persikais, pušimis, bambukais, gervėmis arba elniais.

3. Virš lovos neturi būti lubų balkių. Jie neigiamai veikia miegantį žmogų ir blogina jo sveikatą. Jei nėra galimybės perkelti lovą, pakabinkite ant balkio lietaus muziką, kuri sureguliuos Či energijos tėkmę.

 
 
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus