• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės dienas lydinčios planetos

Autorius: horo.lt
2010-04-21 09:00:00

Savaitės dienas lydinčios planetos
jupiterimages.com nuotr.

Senų senovėje Rytų išminčiai savaitę padalino į septynias dienas. Šis skaičius atitiko tuo metu žinomų planetų skaičių, įskaitant Saulę ir Mėnulį. Kiekviena diena gavo vienos iš planetų vardą. Manoma, kad konkrečią dieną globojanti planeta astrologiškai veikia tos dienos energiją.

Pirmadienis

Žmones, gimusius pirmadienį, globoja Mėnulis – pati emocionaliausia planeta. Ji daro žmogų romantiku, svajotoju, ir tuo pačiu sukelia jo viduje šiek tiek nerimo. Ne veltui pirmadienis laikomas pačia sudėtingiausia savaitės diena.

Gimusieji Mėnulio dieną linkę į žaibišką nuotaikų kaitą – per trumpą laiko atkarpą laisvai pereina nuo ašarų iki juoko. Tokie žmonės jautrūs, jie nepasižymi stipria valia, todėl yra lengvai įtikinami, pasiduoda svetimai įtakai. Jų pasirinkta profesija neturėtų reikalauti didelio susikaupimo – juk Mėnulio žmonės labai išsiblaškę. Jie gali būti puikūs muzikantai, dailininkai, skulptoriai, dvasininkai. Kaip žinia, Mėnulis – moterų globėjas. Todėl šią dieną gimusios mergaitės išauga į puikias motinas, mylinčias žmonas, ištikimas namų židinio sergėtojas. Jos geba užčiuopti pačius subtiliausius žmogaus sielos virpesius, duoda išmintingų patarimų ir yra tiesiog moteriškumo įsikūnijimas.

Antradienis

Planeta, globojanti antradienį – Marsas. Tai pati karingiausia ir iniciatyviausia planeta. Todėl antradienis laikomas aktyvių veiksmų diena. Marso dieną neverta demonstruoti pasyvumo ir tūnoti namuose.

Žmonėms, gimusiems antradienį, būdingas atkaklus tikslo siekimas ir... nesuvaldomas charakteris. Ryškiausios jų asmeninės savybės – teisingumas, vyriškumas ir mokėjimas pakovoti. Žmogaus, gimusio Marso dieną, niekas niekada nepavadins bailiu. Jis stebina savo ryžtingumu ir visišku baimės neturėjimu. Marso žmonės išsiskiria stebėtinu nuoširdumu – jie nemoka apsimetinėti, slėpti savo jausmų. Deja, dėl savo impulsyvumo jie retai pradėtą darbą užbaigia iki galo – dažniau sustoja ir griebiasi ko nors naujo. Žmonės, gimę antradienį, gali pademonstruoti savo stipriąsias savybes tiek iš gerosios, tiek iš blogosios pusės. Pirmuoju atveju jie tampa gerais kovotojais už teisybę, antruoju – peštukais ir įžūliais tipais.

Trečiadienis

Šią dieną globoja Merkurijus – meno, prekybos, verslo planeta. Kaip tik todėl trečiadienis – labiausiai sandoriams sudaryti tinkama savaitės diena. Trečiadienį rekomenduojama pradėti ir baigti komercinius projektus, planuoti verslo keliones. Be to, trečiadienį negalima konfliktuoti, įsižeisti – ši diena labiau tinka naujoms pažintims užmegzti, taikos sandoriams sudaryti. Manoma, kad jei su žmogumi susipažinote trečiadienį, galima neabejoti – jis taps vienu iš pačių artimiausių draugų.

Žmonės, gimę trečiadienį, paprastai labai energingi ir smalsūs. Su jais lengva rasti bendrą kalbą. Jie komunikabilūs, informuoti apie viską, kas vyksta pasaulyje, ir moka įdomiai, suprantamai reikšti savo mintis. Pagrindiniai jų bruožai – vikrumas, lankstumas, pataikūniškumas, kartais netgi suktumas. Kaip tik todėl trečiadienį gimę žmonės dažnai tampa puikiais verslininkais, aptarnavimo sferos darbuotojais, žiniasklaidos atstovais.

Ketvirtadienis

Ketvirtadienį globojanti planeta – Jupiteris. Jupiteris senovėje vadintas Karalių žvaigžde, todėl šią dieną vertėtų imtis valstybinės reikšmės klausimų ir visuomeninių darbų. Ketvirtadienį nereikėtų likti vienam arba sudarinėti komercinių sandorių.

Žmonės, gimę Jupiterio dieną – lyderiai. Jie paprastai šiek tiek garbėtroškos, apdovanoti oratoriniais gabumais. Jie domina, traukia aplinkinius, iš jų mokomasi, imamas pavyzdys. Svarbiausia jiems – ne asmeninės ambicijos, o tikslo, kurio jie siekia, interesai, todėl šie žmonės verti pagarbos, juos lydi sėkmė. Iš ketvirtadienį gimusiųjų išeina puikūs vadovai, juristai, oratoriai.

Penktadienis

Penktadienį pasaulį valdo Venera – meilės, meno, gerumo ir teisingumo planeta. Šią dieną lengvai gimsta šedevrai, susitinka mylimieji, susituokia laimingos šeimos.

Žmonės, gimę Veneros globoje, labai jausmingi ir emocionalūs: juos lengva išvesti iš pusiausvyros, susukti jiems galvą ir nukreipti reikiama linkme. Tokie žmonės kuo nuoširdžiausiai tiki, kad pasaulį išgelbės grožis. Jie išsiskiria beveik vaikišku nuoširdumu, bet tuo pačiu atrodo, lyg jie visą laiką vaidintų kažkokį pasirinktą vaidmenį. Veneros žmonės imlūs įspūdžiams, jie lengvai, entuziastingai pasineria į pomėgius ir nesijaučia visiškai laimingi, jei tiems pomėgiams trūksta laiko. Penktadienį gimę žmonės gali tapti genialiais aktoriais, talentingais dailininkais, muzikantais.

Šeštadienis

Šeštadienį globojanti planeta – Saturnas. Saturnas – uždarumo simbolis, todėl šeštadienis – atsiribojimo, savo problemų sprendimo ir gyvenimo prasmės apmąstymų diena. Šeštadienį nerekomenduojama keliauti, suartėti su menkai pažįstamais žmonėmis. Šeštoji savaitės diena palanki su nekilnojamuoju turtu susijusiems reikalams, pavyzdžiui, buto pardavimu ar namo įsigijimu.

Saturno dieną gimę žmonės – vienišiai iš prigimties. Jie turi tvirtus įsitikinimus ir visada pasiekia užsibrėžto tikslo. Saturno žmonės niekada nesigręžioja atgal, visur demonstruoja savo ištvermę ir ryžtą. Jiems labiausiai rūpi jų pačių gyvenimas ir nedidukas bičiulių ratas. Tokie žmonės gyvena vadovaudamiesi savo filosofija, traukia aplinkinius savo netradicinėmis pažiūromis. Iš jų išauga puikūs filosofai, mokslininkai, istorikai.

Sekmadienis

Sekmadienio valdovė – Saulė. Ji duoda gyvybę Žemei ir visus sušildo savo šiluma. Tai gyvenimo meilės ir šviesios ateities simbolis, todėl sekmadienį rekomenduojama pradėti naujus darbus, kurti planus ir džiaugtis viskuo, kas yra aplinkui.

Žmonės, gimę Saulės dieną – tikri laimės kūdikiai. Jie trykšte trykšta optimizmu, jų puiki sveikata. Šie žmonės ramūs, gerai žino savo vertę, iš prigimties yra narsūs. Jie nuo pat vaikystės traukia aplinkinius: jų saulėtas charakteris neleidžia būti abejingu. Sekmadienio žmonės gali tapti puikiais gydytojais arba palikti savo pėdsaką meno istorijoje.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus