• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Absurdiškiausias metų renginys
Autorius: Gintarė Žaltauskaitė
2012-04-16 16:19:00

Sumišo kasdienybė... Žiema su pavasariu, žmogus su žmogum. Visuomenė pilna manekenų, vaidinančių žmones. Viskas netikra. Sakai, turi kuo pasitikėti?... Rėmai ir normos... O gal Tau tai nepriimtina? 

KTU-FOTO studija kviečia Tave į Absurdo renginį. Balandžio 19dieną, 18valandą KTU studentų miestelyje, „Kolegose“. Apie absurdą pasakos V.Jankauskas. „Sushi express“ vaišins sušiu ir kava. Turi blusų namuose? Tempk visas jas čia! Ne, jų nereikia išrankioti iš savo augintinio kailio, tereikia patikrinti namų kerteles ir surasti nereikalingų daiktų. Vakaro metu bus organizuojamas foto-blusturgis, kuriame galėsi įsigyti naujų prekių bei parduoti savas. Vakaro metu taip pat bus atidaryta KTU-FOTO studijos paroda, surengta specialiai šiam renginiui. 

Ir tai dar ne viskas – turi galimybę sudalyvauti dviejuose foto konkursuose. Vienas jų – „Tas absurdiškumas, absurdiškas absurdiškumas..." Siųsk nuotraukas el.paštu konkursas@fotostudija.ktu.lt (Siunčiami darbai turi būti geros kokybės nuo 20x30 iki 30x45 ir 300dpi). Pažadame absurdiškus prizus!

O antrąjį konkursą skelbia Kauno foto klubas:

Fotokonkurso tema „Nuovargis” (temos autorius Dalia (Sarita)). „Ech, pavasaris... Atrodytų, kad pats laikas džiaugtis saule ir šiluma, tačiau nemažai žmonių skundžiasi prasta savijauta – svaigsta galva, duria širdį, trūksta jėgų atlikti net paprasčiausius darbus. Tokią savijautą dažnas vadina tiesiog pavasariniu nuovargiu. Nuovargis gali ištikti ir „netikėtai" - vakarykštė diena per ilga, jos pabaiga atėjusi tik šiandien rytą, o gal apskritai tavo tokia nuolatinė būsena, kai tik ir ieškai iš nuovargio kur galvą padėti... Taigi, mielieji, skelbiu konkurso temą „Nuovargis"."

Konkurso taisyklės trumpai:

1. Konkursui galima pateikti ne daugiau kaip 3 darbus.
2. Nuotraukų sukūrimo data neribojama. Sąlyga - darbai turi būti nepublikuoti.
3. Nuotraukų dydis: iki 400 kb, plotis iki 1000 px, aukštis iki 750 px.
Nuotraukas siųsti: konkursunuotraukos@gmail.com iki 16 val. (konkurso
dieną) arba atsinešti USB laikmenoje iki 18 val.
Manai čia jau viskas? Nebūk  toks tikras! Niekada nežinai ko dar gali sulaukti absurdiškiausiame metų renginyje... Užsuk! 

Renginys nemokamas.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus