• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Audringos naujienos iš Gravity

2010-04-29 09:58:00

Audringos naujienos iš Gravity

Japonija, JAV, Meksika, Kanada ar Rusija – visur jie įdomūs, visur jų reikia. Todėl net neabejojama, kad jau šį savaitgalį klubas „Gravity“ virs autografų dalinimo scena. Nes jau šį penktadienį - bene didžiausia balandžio mėnesio bomba, ilgai laukta naktis „G-Spirit“. Išskirtinio renginio centre - vieno įtakingiausių žmogaus šokių muzikos pasaulyje Pete Tong kažkada išliaupsintas belgų duetas „Spirit Catcher“. 

Septynerius metus itin sėkmingai dirbantis kolektyvas po pasirodymo Tokijuje balandžio 30 d. pirmą kartą gros Vilniaus klube „Gravity“. Ypatingoje house muzikos naktyje svečiui talkins susivienijimas „DeepToys“ ir Andrius Rio. Šeštadienį, kaip kiekvieno mėnesio pradžioje, klubas „Gravity“ kvies į DJ Mamania kuruojamą hip hop muzikos naktį „The Jam“. 

„Spirit Catcher“ - pasauliui puikiai pažįstamas vardas 

Nors penktadienio klubo „Gravity“ svečiai „Spirit Catcher“, arba dar kitaip - Thomas Sohet ir į Vilnių atvykstantis Jean Vanesse, muzikos pasaulyje sukasi pakankamai neilgai, muzikos leidiniai juos jau senokai priskiria prie autoritetų ir kartais net pavadina legendomis. 

Beprotiškais tiražais parduotas ir nosis daugeliui nušluostęs debiutinis „Spirit Catcher“ diskas „Night Vision“, keliolika nuostabių remiksų bei pernai pasirodęs belgų dueto miksuotas rinkinys „Coast2Coast“, kurį iki šiol  rinko tik pripažintos house muzikos žvaigždės Miguel Migs, AME, Kerri Chandler - tai tik maža dalis jų įspūdingų karjeros faktų. 

Nenuostabu, kodėl tikros house muzikos žvaigždės, galybės hitų autoriai „Spirit Catcher“  yra šokių muzikos stabų Darren Emerson, Ewan Pearson, Miguel Migs, Satoshi Tomiie, Alexkid, Erol Alkan, „16 Bit Lolitas“ ir jau minėto Pete Tong numylėtiniai.

„The Jam“ svečiuose – su Snoop Dogg koncertavęs didžėjus

Šeštadienį „Gravity“ house muzika keis geriausi hip hop šokiai mieste – DJ Mamania vakarėlis „The Jam“. Ši serija nėra tik muzika, tai visa kultūra, kuria bene žinomiausias hip hop didžėjus gyvena daugybę metų. Šį kartą jis pristato savo gerą bičiulį bei bendramintį iš Suomijos – DJ Mista S. Vienas populiariausių Skandinavijos r'n'b, hip hop atlikėjų yra bendradarbiavęs su tokiais žinomais atlikėjais kaip Snoop Dogg, Jazzy Jeff, Sean Kingston. 

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus