• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Baltas paukštis. Vytautą Kernagį prisimenant...

Autorius: Eli.lt
2012-08-24 13:05:00

Susitikime su aksominio balso savininke, aktore - Nijole Narmontaite jau rugsėjo 28 dieną 18 valandą Klaipėdos koncertų salėje.Nijolė Narmontaitė yra parengusi kūrybinį vakarą, kuriame ne tik skambės atliekami romansai, meilės dainos, bet ir aktorės atliekamos ištraukas iš spektaklių („Selavy“, Meistriškumo pamoka“ ir kt...), bei humoristinius skečus. Siekdama paįvairinti savo kūrybinį vakarą N. Narmontaitė įvedė videoprojekcijų demonstravimą renginio metu.

Apskritai, žiūrovas, apsilankęs N. Narmontaitės kūrybiniame vakare pasijus tarsi teatre ar koncerte. Sulauks daug emocijų, humoro ir šilto bendravimo, kuris būdingas labai aukšto profesinio meistriškumo aktorei Nijolei Narmontaitei.

N. Narmontaitės kūrybinis vakaras – tai nuoširdus ir tiesioginis žinomos aktorės ir žiūrovų pabendravimas, kurio niekada nesuteiks jokia televizija ar radijas.

Norėdami įprasminti Vytauto Kernagio kūrybą bei papildyti ją naujomis spalvomis, tarptautinių konkursų laureatas, aksominio balso savininkas Liudas Mikalauskas ir violončelių bei kontraboso kvartetas „Bass Arco“ kviečia prisiminti šią iškilią asmenybę. Koncerte bus pristatyta nepaprastai miela Maestro dainų programa – „Baltas paukštis. Vytautą Kernagį prisimenant...“. „Baltas paukštis“, „Mūsų dienos kaip šventė“, „Giedu giesmelę“, „Vasara“, „Išeinu“... tai tik keletas dainų, kurios tikrai nepaliks abejingų.„Norėjome parengti ką nors išskirtinio, skatinančio išgirsti muziką savyje ir dalintis ja su kitais. Violončelė nuo seno siejama su žmogaus balsu, tad, nėra įtikinamesių instrumentų, derančių su vokalu bei gebančių taip virpinti sielos stygas kaip mūsų pasirinktieji“ – teigia operos solistas Liudas Mikalauskas. Ši programa, anot atlikėjo, yra ypatinga, praturtinanti ne tik klausytojus, bet ir atlikėjus – tarp kūrinių, skaitant ištraukas, linksmus nutikimus bei intriguojančius sutapimus, žiūrovai galės bent trumpam pasinerti į įvairiapusės V. Kernagio asmenybės patirtį ir dar kartą prisiminimuose pabūti kartu su Juo.

Gera nuotaika ir nepamirštamos emocijos garantuotos visiems, nusprendusiems turiningai praleisti  rugsėjo 20 d.  vakarą. Laukiame Jūsų 18.00 val. Klaipėdos koncertų salėje  (Šaulių g. 36).Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus