• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Bob Sinclar atvyksta į Lietuvą!  2 

2009-04-07 00:00:00

Bob Sinclar atvyksta į Lietuvą!
Baltic Concert Group info.

Jo dainos „Love Generation" ir „World, Hold On“ išmokė pasaulį švilpauti, „Rock This Party” privertė šokti ant stalų, o dainos „Together” vaizdo klipas leido per tris su puse minutes apkeliauti visą pasaulį. Milijonus įrašų pardavęs šokių muzikos simbolis Bob Sinclar jau po kelių mėnesių scenoje laužyta lietuvių kalba ištars „labas vakaras”.

Per pačias Jonines, birželio 23 d., neseniai sostinėje atidarytoje Teatro arenoje (Olimpiečių g. 3, prie Sporto rūmų) „Playboy” tėčio Hugh Hefnerio ir Madonnos bičiulis, mėgstamiausias Paris Hilton didžėjus surengs savo pirmąjį pasirodymą Baltijos šalyse. Koncertų agentūros „Baltic Concert Group“ teigimu, derybos dėl Bob Sinclar pasirodymo Lietuvoje vyko nuo pat 2006-ųjų. Tik šią savaitę išankstiniai bilietai į renginį – visose TIKETA kasose už ypatingą kainą, vėliau jie brangs.

Gavo perkamiausio pasaulyje didžėjaus statulėlę

Seniai į muzikos istoriją patekęs Bob Sinclar – tai atlikėjas, apie kurio karjerą svajoti gali bet kuris. Juk du paskutiniai jo albumai „Western Dream“ ir „Soundz of Freedom“ tapo platininiais ir buvo parduoti net 6 milijonų kopijų tiražu! Iš viso net penkis albumus išleidęs 42 metų prancūzas didžėjaus karjerą pradėjo prieš 23-us metus. Kitaip nei šokių muzikos legenda jo vadinti neapsiverčia liežuvis.

Kelių „Grammy” ir MTV apdovanojimų nominantas, Madonnos, Rihannos, Craig David, „Jamiroquai“ remiksuotojas savo lentynoje turi galybę įvairiausių prizų bei auksinių ir platininių diskų iš viso pasaulio. Bob Sinclar prieš kelis metus bene prestižiškiausiuose muzikos apdovanojimuose „World Music Awards”, kurie skiriami už rekordiškai parduodamus įrašus, atsiėmė ir geriausio pasaulyje didžėjaus bei šokių muzikos atlikėjo statulėlę.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Sviesa
2009-04-07 22:14:11
oj, paselsim su situo atlikeju, jo dainos super. Soksiu iki nukritimo, tai reiks is anksto pasirupinti kokiu fastum, skausmams malsinti.
Laura
2009-04-07 18:00:15
Man patinka, akd jo klipai visi su stilium būna. Ir siužetas yra, ir bendros tendencijos labai aiškios: visur vaizduojami paaugliai, jis pats įsipaišo tik kaip epizodinis veikėjas, nuolat smalsu, kuo naujame klipe jis bus.