• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Brodvėjus Pub“ koncertai – tavo namuose

Autorius: Brodvėjus Pub informacija
2010-06-02 13:30:00

„Brodvėjus Pub“ koncertai – tavo namuose
Šį savaitgalį sostinės klubas „Brodvėjus Pub“ po savaitės darbų atsipūsti kviečia su griausmingu roku ir švelnia lyrika. Penktadienio, birželio 4-osios, vakarą klubo lankytojus tiesiai į pragarą ves projektas „Ozzy Osbourne party live“, o šeštadienis, birželio 5-oji, bus sutiktas švelniau – grupės „4FUN“ dainomis. Pastarąjį pasirodymą stebėti galės visi, turintys kompiuterį ir interneto ryšį, nes 2007 metų Lietuvos atstovės Eurovizijoje koncertu pradedamos tiesioginės „Brodvėjus Pub“ gyvų renginių transliacijos.

Ozzy Osbourne skambės pagal FATA MORGANA

Birželio 4 diena, penktadienis, skirtas šėlsmui, ir ne bet kokiam, o tikram siautulingam rokui!  Vilniečių roko grupė FATA MORGANA kartu su Vitaliu Kairiukščiu pristato projektą „Ozzy Ozbourne party live“. Ozzy Osbourne, šokiruoti mėgęs legendinis grupės „Black Sabbath“ vokalistas, spalvingos karjeros, asmeninio gyvenimo ir neeilinio balso savininkas, populiariąją kultūrą užkariavęs MTV seriale „The Osbournes“, „Brodvėjus Pub“ scenoje įsikūnys į V. Kairiukštį ir garantuos viską, išskyrus nuobodulį. Tiesa, balandžiams galvos kandžiojamos nebus (kaip kartą yra padaręs Ozzy, norėdamas atkreipti į save dėmesį), bet ką gali žinoti, kas šaus į galvą maištingiesiems rokeriams...

„4FUN“ ne tik užliūliuos, bet ir pašokdins

Įsiaudrinusius nuo elektrinių gitarų skambesio šeštadienį ramins grupė „4FUN“, pristatysianti savo kūrybą ir mėgstamiausius „koverius“.  2001-aisiais susikūrusi grupė bene labiausiai žinoma tapo 2007 metais laimėjusi nacionalinę „Eurovizijos“ atranką su daina „Love or Leave“. Tačiau jie atlieka toli gražu ne tik romantiškas balades. „4FUN repertuare“ – įvairiausių stilių: rock’n'roll, blues, country rock, pop rock ir disco atliekamos žinomos užsienienio  ir lietuviškos dainos, kurios privers ne tik linguoti į taktą, bet ir išbandyti šokių aikštelės tvirtumą.

Grupės pasirodymą galės stebėti ir tie, kuriems savaitgalis siejasi su namais ir ramybe – mat „Brodvėjus Pub“ šiuo koncertu pradeda tiesiogines gyvų koncertų iš klubo transliacijas internetu. Nuo šiol visiems, nemėgstantiems sausakimšos salės ir šurmulio, užteks paspausti klaviatūros klavišą ir mėgautis tiesioginiu renginiu.      Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus