• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

"Brodvėjus Pub“ vasarą kviečia su roku, žemaičiu ir nauju vakarėlių ciklu

Autorius: "Brodvėjus Pub"
2010-05-27 17:00:00

"Brodvėjus Pub"

Vasarai beldžiantis į duris, paskutinįjį birželio savaitgalį klubas „Brodvėjus Pub“ rengia pavasario palydėtuves. Kaip trys pavasario mėnesiai marga ir šio savatgalio renginių programa, tenkinanti įvairiausius muzikinius skonius. Ketvirtadienį, gegužės 27 d., pradedamas naujas vakarėlių ciklas, skirtas turintiems tarptautinį studento pažymėjimą, penktadienį su trenksmu pasitiks grupė „Rebelheart“ su išskirtiniu electro rock pasirodymu, o šeštadienį atlikėjas Onsa pristatys savo naująją muzikinę programą.

Tegyvuoja studentai!

Pirmasis vasaros šauklys – naujas vakarėlių ciklas „ISIC Party“, į  kurį tarptautinės studento kortelės savininkai galės patekti nemokamai. Startuojantis gegužės 27 d. kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį „ISIC Party“ kvies studentiškai pašėlti pagal gyvą muziką, o po koncerto profesionalūs didžėjai nepaliks kitos išeities, kaip tik šokti iki paryčių. Šį ketvirtadienį „Brodvėjus Pub“ skambės geriausios „Bon Jovi“ dainos, taigi pasiruoškite širdį rėžiančioms gitaroms ir meilės baladėms!

„Rebelheart“ griaudės electro rock ritmu

Penktadienį, gegužės 28 d., retai atliekama electro rock programa stebins bene vieninteliai likę gyvi iš senojo lietuvių rokerių ešalono – grupė „Rebelheart“. Daugiau kaip 600 koncertų Lietuvoje, Baltijos šalyse, Vakarų Europoje – pasak grupės, visada klausytojai su meile ir supratimu žiūrėjo į jų muziką. Beveik du dešimtmečius koncertuojanti kompanija niekada nesilaikė jokių tradicinio roko kanonų, todėl iki šiol yra nenuspėjami, ekstravagantiški ir įdomūs klausytojams. 

Onsa pristato naujus kūrinius

Atlikėjas Onsa – jaunas, tačiau jau pažįstamas veidas Lietuvos muzikos scenoje. 21-erių atlikėjas, atrastas žurnalo „Panelė“ talentų konkurse, jau spėjo penkerius metus iš eilės sudalyvauti Eurovizijos atrankoje ir savo dainomis užkariauti mūsų šalies klausytojų simpatijas. 2008 metais kartu su Vaidu Baumila įrašė „Tonight viskas Alright“, 2009-ųjų pradžioje pristatė savo kūrybos dainą „Labas“, kurią atliko kartu su Asta Pilypaite, tų pačių metų antroje pusėje šokdino žiūrovus LNK televizijos projekte „Muzikos akademija 2“ su naujai iškeptu hitu „Pakabink“.

2008-aisiais išleidęs savo pirmąjį albumą „Laikas keisti", gegužės 29 d., šeštadienį, dainininkas legendiniame „Brodvėjus Pub“ pristato naują savo kūrybos programą.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus