• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Burbulų naktyje – išskirtiniai Martin Solveig, „Happyendless“ ir NO DJs pasirodymai
Autorius: Eli.lt
2009-09-29 08:30:00

Neišvengiamai artėja raudonų burbulų šventė - „Bubble Rouge“. Jau šį šeštadienį, spalio 3 d., neįprastoje erdvėje sostinės „Ūkio banko teatro arenoje“ laukia bene įspūdingiausia rudens diskoteka. Specialių efektų, pirotechnikos ir video projekcijų „prikimštame“ renginyje pasirodys šokių muzikos ikona Martin Solveig kartu su legendiniu funk vokalistu Lee Fields. Pirmą kartą į Lietuvą atvykstantis prancūzas surengs ypatingą „live“ šou.

Tačiau tai dar ne viskas. Elektroninio roko garsais muilo burbulus pūs viena solidžiausių ir bene labiausiai vakarietiška Lietuvos grupė „Happyendless“. Karščiausią diskoteką ketina užsukti ir grupės SKAMP nario Vee Diawaros pristatomi NO DJs. Šis projektas miksuoja tai, ko, atrodo, negalima sumiksuoti.

Martin Solveig talkins James Brown kopija

Kartais net 80 000 žmonių miniai koncertuojanti pagrindinė „Bubble Rouge“ žvaigždė Martin Solveig per metus surengia net 300 pasirodymų. Todėl dėl savo nepaprasto populiarumo jis yra lyginamas su kitais dviem elitiniais Prancūzijos prodiuseriais Bob Sinclar ir David Guetta. Hitų „Everybody“ bei „Jealousy” autorius Vilniuje surengs ne paprastą DJ pasirodymą, bet  bendrą programą su daugybės savo dainų vokalistu Lee Fields.

Net keturis dešimtmečius scenoje stebinantis amerikietis yra sutvertas už širdies griebiančioms soul, funk dainoms. Dar 1970-aisiais išpopuliarėjęs Lee Fields dalį karjeros praleido bandydamas atkartoti funk muzikos karalių James Brown, todėl vienu metu netgi buvo vadinamas „Mažuoju J.B.“. Vėliau Lee Fields pradėjo leisti savo solinius albumus (paskutinįjį išleido šiais metais) bei bendradarbiauti su įvairiausiomis grupėmis. Šis atlikėjas aktyviai koncertuoja JAV, tačiau visame pasaulyje labiausiai jį išgarsino bendros dainos su Martin Solveig.

„Happyendless“ tikrins naujo albumo dainas

Ne ką mažesniu „Bubble Rouge“ netikėtumu, nei svečiai iš Paryžiaus ir Niujorko taps ir pernai „MTV Europe“ apdovanojimą „Best Baltic Act” laimėję „Happyendless“. Trijose Baltijos šalyse gerai žinoma grupė negroja bet kur ir dažnai. „Happyendless“ pretenzingai renkasi koncerto vietas, o, sutikę koncertuoti, specialiai tam ruošiasi.

Į „Bubble Rouge“ koncertą grupė atvyks po ką tik įvykusio pasirodymo Sankt Peterburge ir scenoje žada pasirodyti palaikoma neseniai prie „Happyendless“ prisijungusio VJ'aus su gyvomis vaizdo projekcijomis.

Ragausime NO DJs muzikinės mišrainės

Spalio 3-iosios diskotekoje savo pasirodymą surengs ir kitas nemažiau įdomus lietuviškas muzikinis vardas -  šiandien geriausiuose renginiuose grojantys NO DJs. Projekto viršininkas - žinomas muzikantas - Vee Diawara, grupei SKAMP išėjus atostogų, visą laisvą laiką žada skirti tik NO DJs bei mūsų šalyje pristatyti įdomių muzikinių premjerų. Pirmoji įvyks „Bubble Rouge“ metu.

Tą vakarą Teatro arenoje kartu su projekto lyderiu Vee bei perkusininku Riccardo Bondini scenoje pasirodys ir bene geriausia Lietuvos video menininkė Vesta. Burbulų naktyje NO DJs žada groti ypatingą „mash-up“ muzikinę mišrainę. Komandos nariai gyvai „maišys“ kelias ar daugiau skirtingų muzikinių stilių instrumentines bei vokalines dainas, taip sukurdami naujas hitų versijas. Megztinius palikite namie – bus labai karšta!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus