• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Bus švenčiamas septintasis „RyRalio“ gimtadienis

2009-03-30 00:00:00

Bus švenčiamas septintasis „RyRalio“ gimtadienis
"Gravity" info.

Savaitgalį Vilnius ir Kaunas nemiegos, nes šoks ir valgys kaloringus tortus. Įspūdingomis gimtadienio šventėmis garsėjantys „RyRalio“ išsistudijavo garsiojo brito Jamie Oliver knygas ir radę geriausią receptą užsidarė virtuvėje. Jau savaitę paslapčia jie kepa tortus, tiksliau jų net keturiolika – juk „RyRalio“ sueina jau septyneri metai. Lietuvos šokių muzikos vizitine kortele užsienyje vadinamas duetas per pastaruosius metus, skleisdami savo muziką, apkeliavo bene pusę pasaulio ir surengė begalę šaunių vakarėlių.

Šį penktadienį, balandžio 3 d., sostinės klube „Gravity“, o šeštadienį Kauno bare „Pop Star Bar“ didieji muzikos kulinarai atžymės savo gimtadienį. Didžiausia švenčių dovana – tautos numylėtinė, dainininkė iš JAV Nica Brooke. Taip pat už didžėjaus pulto renginiuose stos Jovani, Modaco bei patys gimtadienio kaltininkai Lauris Lee ir Karalius. „Prisijunk prie šventės, kelk rankas į dangų ir dalinkis džiaugsmu su draugais“, - savo pakvietime rašo „RyRalio“.

Visada laukiama aksominio balso savininkė

Trečius metus iš eilės „RyRalio“, kaip tikri muzikos verslo magnatai, savo gimtadienį švęs dvi paras ir dviejuose miestuose. Tiesiai iš Kalifornijos didžiajai progai paminėti atvykstanti dainininkė Nica Brooke, Lietuvoje lankysis trečią kartą. Du kartus ištiestomis rankomis Lietuvoje sutikta aksominio balso savininkė šį kartą žada ilgesnį, net valandos trukmės koncertą. 

Hitais tapusių dainų „Sultry Blue” bei „Dance Out Loud” vokalistė gyvai pristatys ne tik šiuos kūrinius, bet ir naujausius savo darbus. Amerikietė atliks dainas, kurias prodiusavo šūsnis žinomų atlikėjų Fred Everything, DJ Rudd, DJ Freestyle, Funktrain, Alan Barratt, žinoma, „RyRalio DJs“ ir kiti.

Jau kurį laiką Nica įrašinėja savo naują albumą. Jį jai padeda kurti žinomas jazz, soul muzikos meistras Don Mizell. Daktaro laipsnį turinti muzikos legenda, prestižinio „Grammy“ laureatas anksčiau prodiusavo tokių muzikos asmenybių, kaip Stevie Wonder ir Ray Charles įrašus. N. Brooke, kalbėdama apie būsimą albumą, prisipažino, kad garsusis prodiuseris nevengia eksperimentų ir naujajame diske galima tikėtis netikėtumų.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus