• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
„Cirque du Soleil“ klounai į Lietuvą atveš vitamino C
Autorius: Eli.lt
2009-11-25 17:07:00

„Cirque du Soleil“

Beveik keturi šimtai metrų popieriaus (tik vienam pasirodymui), milžiniški balionai, didžiulės dekoracijos, atskraidintos tiesiai iš JAV, 5 klounai ir net 75 minutės nenusibostančio interaktyvaus šou, kuriame svarbus kiekvienas žiūrovas ir jo nuoširdi reakcija. Tai - reginys visai šeimai, kurio jūs greičiausiai niekada dar nematėte.

Jau šį pirmadienį į pastaruoju metu kiek niūroką Lietuvą atskries nuotaikingos Šv. Kalėdos. Lapkričio 30 - gruodžio 2 d. sostinės „Ūkio banko teatro arenoje” pirmą kartą bus parodytas prestižinis teatralizuotas  „Cirque du Soleil“ klounų šou „Aga Boom“. Dėl šio visai šeimai skirto nuotaikingo reginio bei vitaminu C virstančio juoko „alpo” kelios dešimtys milijonų žmonių visame pasaulyje.

Atlanta ir Rimas Valeikis renginiui sako „taip“

Gerbėjų šis cirkas turi jau ir Lietuvoje: „Į „Aga Boom“ būtinai eisiu, nes prieš mėnesį teko lankytis JAV. Ten visi draugai ir pažįstami rekomendavo pamatyti šį šou. Bet man taip ir nepavyko. Labai netikėta, kad vos grįžusi į Lietuvą, sužinau, kad ši cirko grupė netrukus surengs savo pasirodymą pas mus,“ - sako dukrą auginanti dainininkė Atlanta.

„Įsivaizduokite Kalėdų Senelį, kuriam neauga barzda ir apskritai nesiseka gyvenime. Dovanas jis atneša per Velykas, nes nepažįsta kalendoriaus ir kiekvieną kartą lįsdamas pro kaminą kelnėse išsidegina milžinišką skylę. Tokio Kalėdų Senelio laukiau visą vaikystę, bet jis nepasirodė, o dabar, iš karto, atvyksta net keli, todėl nepraleisiu šanso susitikti,“ - kaip visada šmaikštus laidų vedėjas, dailininkas ir tėtis Rimas Valeikis. 

Cirko krikštatėvis – milijardierius iš kosmoso

Neseniai kosmosą už 20 milijonų JAV dolerių aplankęs garsiausio cirko pasaulyje „Cirque du Soleil“ savininkas, milijardierius Guy Laliberte yra tikrasis „Aga Boom” krikštatėvis. Būtent šiame prieš 25-erius metus sukurtame cirke savo aukštumas pasiekė „Aga Boom“ įkūrėjas Dimitri Bogatirev. Guy Laliberte pats pakvietė tuo metu jau visoje Tarybų Sąjungoje gerai žinomą klouną į savo reiškiniu tapusį cirką taip jį paversdamas tarptautine cirko žvaigžde.

Į Lietuvą pirmą kartą atvykstantis teatralizuotas klounų šou „Aga Boom” ir mažiems, ir dideliems yra populiarus visame pasaulyje. Šimtus pasirodymų per penketą metų surengęs cirkas neatsigina nuolatinių kvietimų demonstruoti savo šou JAV, Kanadoje, Japonijoje, Meksikoje, Korėjoje, Singapūre, Čilėje, Rusijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose ir kitur. Tarp daugybės „Aga Boom“ gerbėjų -  kino ir muzikos žvaigždės Steven Seagal, Adam Sandler, Steven Spielberg, Harrison Ford, Kanye West, Sting, Celine Dion ir kiti.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus