• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Deimantinės nakties” vakarėlyje karščiausias vasaros pasitikimas Vilniuje!

Autorius: Eli.lt
2012-06-08 13:12:00

„Deimantinės nakties” vakarėlyje karščiausias vasaros pasitikimas Vilniuje!
Organizatorių nuotr.
Daugiau kaip 500 žmonių, veidai, kupini šypsenų, nuotaikingos atlikėjų programos, įspūdingos merginos bei šokiai iki ryto – štai kaip atrodė „Deimantinės nakties” vakarėlis. Išsamios detalės, kas, kur ir kaip, tiesiai iš organizatorių lūpų.

Renginys vyko ketvirtadienio vakarą. Ar viskas klostėsi taip, kaip buvo planuota?

„Viskas klostėsi puikiai. Žmonės pradėjo rinktis dar prieš 21val., taigi renginys buvo lauktas. Labai džiaugiamės, jog mūsų svečiai visgi nepabūgo ketvirtadienio ir pasilinksmino iš širdies. Daugeliui visiškai nekliuvo tai, jog renginys vyko ketvirtadienį, na o tie, kurių kitą dieną laukė darbai, kaip ir prognozavome, išėjo kiek anksčiau. Visgi smagiausia renginio dalis, galiu pasakyti, buvo pats galas, todėl žmonės, likę iki pat uždarymo, buvo ypač patenkinti.”

Žmonių atsiliepimai apie „Deimantinę naktį

„Sulaukėme daugybės teigiamų atsiliepimų: žmonės gyrė aplinką, atlikėjų pasirodymus, muziką, teigė, jog šaunu matyti tiek gražių žmonių vienoje vietoje, dėkojo už renginį išeidami. Tai atperka viską. Žinoma, pasitaikė ir tokių, kuriems renginys nepatiko, tačiau neigiamų atsiliepimų išvengti neįmanoma. Suprantame, kad žmonių skoniai skirtingi: vieniems galbūt kuris atlikėjas neįtiko, kitiems muzika ar dar kas. Nepaisant to, džiaugiamės už tuos, kuriems renginys patiko ir dėkojame visiems apsilankiusiems. Visuomet stengiamės dėl savo svečių, taigi, jei kažkas užkliuvo, atsiprašome, stengiamės tobulėti.“ – pozityviai nusiteikę organizatoriai.

Smagiausios renginio akimirkos

„O tokių buvo tikrai nemažai..“- šypsosi. -„Šaunus buvo visas vakaras. Galbūt pradžioje visi buvo kiek susikaustę, tačiau greitai veiksmas „įsivažiavo“. Kaip ir minėjau, smagiausia vakarėlio dalis buvo pabaiga. Po tokios pabaigos, kokia buvo šį kartą, kitą kartą patariu visiems likti iki renginio galo. Normalu, jog kuo toliau, tuo labiau visi atsipalaiduoja ir elgiasi žymiai natūraliau. Taip buvo ir šį kartą. Likus porai valandų iki renginio galo, vakarėlio svečiai, galima sakyti, patys pasidarė sau „after party“. Pamatęs žmonių norą linksmintis atlikėjas Soliaris nieko nelaukdamas užlipo ant scenos ir pats svečiams pasisiūlė padainuoti dar kartą. Galiu pasakyti, žmonės liko sužavėti, publika choru dainavo ir net šoko susikabinę rankomis. Viskas atrodė taip sava ir nesuvaidinta. Reikia tik tikėtis, kad tokių gerų emocijų vis daugės.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus