• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Dėl savęs ir dėl kitų, kurie tave myli
Autorius: SMILE
2010-08-26 15:34:00

Organizatorių nuotr.

Rugsėjo mėn. 4 - 5 dienomis Baltijos šalių moterų parašiutininkių komanda SMILĖ  kartu su krūties vėžio prevencijos projektu “NEDELSK” pirmą kartą Lietuvoje planuoja surengti Baltijos šalių moterų parašiutininkių laisvojo kritimo ore formacijos rekordą, skirtą paremti kovą prieš krūties vėžį bei paskatinti Lietuvos moteris reguliariai tikrintis sveikatą.

Rekordas įvyks Pociūnų aerodrome (Prienų rajonas), kuriame Lietuvos, Latvijos bei Estijos parašiutininkės, šokdamos iš 4000 m aukščio, laisvame kritime bandys susikibti už rankų sudarydamos figūrą – gyvą žvaigždę. Rekordą fiksuos tarptautinės kategorijos teisėja Jūratė Janušauskienė. Renginio globėja – Lietuvos parašiutinio sporto federacija.

Rekordo, kurio tikslas - paremti kovą prieš krūties vėžį bei paskatinti Lietuvos moteris pasitikrinti sveikatą ir laiku užkirsti kelią krūties vėžiui idėja gimė prieš metus. Tuomet buvo pasiektas pirmasis oficialus Lietuvos moterų parašiutininkių rekordas, kuriame sudalyvavo 10 Lietuvos sportininkių.

Šiais metais prie Lietuvos parašiutininkių prisijungė Latvijos bei Estijos parašiutininkės, kurios taip pat yra atlikusios ne vieną šimtą šuolių bei turi patirties parašiutiniame sporte.

Statistiniais duomenimis mūsų šalyje kas antra krūties vėžiu susirgusi moteris miršta, kadangi liga būna diagnozuojama per vėlai. Kasmet diagnozuojama apie 1300 naujų krūties vėžio susirgimų, o mirtingumo rodikliai yra vieni didžiausių Europoje. Mažiausiai dar 5-6 tūkst. moterų serga krūties vėžiu to net nežinodamos. Todėl yra labai svarbu atkreipti visuomenės dėmesį į krūties vėžį – klastingą ligą, kurią laiku diagnozavus galima įveikti.

„Siekiame paskatinti visas moteris ir merginas rūpintis savimi dėl savęs ir dėl tų, kurie mus myli. Todėl šį nepaprastą rekordą skiriame projektui “NEDELSK” bei visoms Lietuvos moterims, siekiančioms savo tikslų, svajonių, nepasiduodančioms bei nebijančioms iššūkių”  - teigia SMILĖ parašiutininkės, kurios šiuo metu intensyviai treniruojasi, bei tikisi, kad rekordas bus pasiektas!


SMILĖ parašiutininkės prisijungdamos prie projekto “NEDELSK” vykdomos akcijos: “Laimėjau gyvenimą, nes pasirinkau žinojimą”, kviečia visas Lietuvos moteris ir merginas rugsėjo 4 – 5 dienomis atvykti į Pociūnų aerodromą, kur galės ne tik stebėti Baltijos šalių parašiutininkių rekordo šuolius, tačiau taip pat įgyti žinių, kaip laiku diagnozuoti bei užkirsti kelią krūties vėžio ligai. Reikiamą informaciją suteiks projekto “NEDELSK” specialistai. Be to, visos moterys ir merginos, atvykusios į renginį bus kviečiamos lankstyti iš popieriaus rožines gerves – tarpusavio palaikymo bei solidarumo simbolį, kurios vėliau bus paleistos į dangų. Renginio metu žiūrovių  laukia ir kitos staigmenos.

Rūpinkimės savimi, dėl savęs ir dėl tų, kurie mus myli!
 

Renginio rėmėjas: SMILĖ (AB “Naujoji Ringuva”)
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus