• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

“Diamond Night” organizatoriai “neriasi iš kailio” dėl savo publikos

Autorius: Eli.lt
2012-09-12 08:10:00

“Diamond Night” organizatoriai “neriasi iš kailio” dėl savo publikos
Laukia smagus vakaras

Graži bei tvarkinga publika, išpildyti žmonių lūkesčiai,  išskirtiniai ir patrauklūs atlikėjų pasirodymai, jauki, dėmesį patraukianti vakaro aplinka – štai apie ką nuolat galvoja “Deimantinės nakties” renginio organizatoriai, siekiantys savo darbo rezultatais užkariauti publiką. Ne išimtis jau šį mėnesį, rugsėjo 21d., vyksiantis stilingas ir nepaprastai daug žadantis “Diamond Night Rock Your Body”. 


“Diamond Night” renginyje visi lygūs


Nors jau anksčiau buvo minėta, jog šiame renginyje laukiami tik tvarkingai apsirengę, prisižiūrintys žmonės, „Deimantinės nakties“ organizatoriai pabrėžia, jog nereikėtų aprangos kodo ir renginyje vykdomo „face control‘o“ suprasti klaidingai. „Mums visiškai nesvarbu, kiek kainavo jūsų kokteilinė suknelė ar švarkas ir kur jie buvo pirkti. Visiškai nesvarbu ir tai, ar šalia pastatėte savo prabangų automobilį. Taip, tai gražios detalės, tačiau jos čia nėra akcentuojamos. Mums svarbiausia, jog visi žmonės, atvykę į „Diamond Night“ vakarėlį, atrodytų tvarkingai bei atitiktų aprangos kodo reikalavimus. Nors daug kur akcentuojame prabanga dvelkiančius vaizdus, nereiškia, jog orientuojamės tik į turtingą publiką. Esame estetikos bei tobulumo siekėjai. 


Gražūs, tvarkingi žmonės, nepakartojamas vakarėlis – to siekėme nuo pat pradžių. Taigi, mūsų vakarėlio metu, turite daugiau ar mažiau, visi esate lygūs, svarbiausia, kad būtumėte tvargi, blaivūs bei nusiteikę gerai praleisti laiką.“- teigia „Diamond Night“ projekto iniciatorius ir vadovas Mindaugas.


Energinga vakaro programa


Visuomet ieškantys išskirtinumo „Deimantinės nakties“ organizatoriai rūpinasi, jog kaskart  jų vakarėlyje atlikėjai parodytų publikai kažką naujo. Ateinančiame „Diamond Night Rock Your Body“ pasirodys visiems puikiai žinomi, tačiau seniai Vilniaus scenoje pasirodę, Viktoras Diawara ir Erica Jennings. „Deimantinėje naktyje“ atlikėjai pasirodys su „Tabami NO DJ‘s“ projektu, kurio metu skambės garsiausių pasaulio kūrinių remiksai bei „mash up‘ai“. Pasak organizatorių, manoma, jog publikai vakaro programa turėtų palikti išties gerą ispūdį, mat, net dvi valandas truksiantis atlikėjų pasirodymas žada būti labai nuotaikingas ir energingas, taigi, susirinkusieji galės „karaliauti“ šokių aikštelėje. 

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus