• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Didžiausiame Putų festivalyje Lietuvoje – tik išskirtinės pramogos

Autorius: Eli.lt
2011-07-09 13:04:00

Didžiausiame Putų festivalyje Lietuvoje – tik išskirtinės pramogos

Kaip ir įprasta SEL koncertuose, labai didelis dėmesys skiriamas techninei renginio pusei, todėl renginio metu bus pastatyta net 9m aukščio scena, kurią atgabens keturi sunkvežimiai ir kuri bus montuojama net keturias dienas prieš renginį.

 

Garso ir šviesos režisieriai, turintys didžiulę patirtį tiek Lietuvoje, tiek užsienyje sumontuos didžiulį LED ekraną, o specialiai renginiui sukurtos garso, šviesos ir video instaliacijos nepaliks abejingų šiam šou. Į renginį taip pat bus atvežtos vienos iš didžiausių Europoje putų mašinų, įsigytos iš didžiausio specialių efektų gamintojo. Per minutę šios mašinos gali pagaminti 250 m3 putų, o paties renginio metu bus išpilta nemažiau nei 5000 litrų putų, todėl putose skęs visa sala.


Renginio metu Jūsų laukia ir daug įdomiam ir aktyviam laisvalaikio leidimo būdui skirtų pramogų – lauko teniso turnyras, tinklinio varžybos, vandens atrakcijos. Festivalio teritorijoje veiks Savanorių karavano dirbtuvės, kuriose galėsite išmokti gaminti eko-knygeles, su įkvėpimu, menine išraiška ir trupučiu stebuklo prikeldami naujam gyvenimui nebereikalingus prirašytus lapus, pavertę juos ekologiškomis užrašų knygelėmis; pūsite muilo burbulus, galėsite išmokti žongliravimo paslapčių,  pynsite vainikus sau ir savo artimajam, mokysitės gaminti pinigines iš Tetra Pak pakelių, tapysite ant kūnų, žaisite stalo žaidimus, lankstysite įvairias figūras iš balionių,  veiks ir eko – kosmetikos dirbtuvės, kuriose išmoksite pasigaminti natūralios kosmetikos. Viso renginio metu veiks savanorių informacijos punktas, kuriame SALTES (Europos savanorių tarnybos asociacija) nariai Jums papasakos apie savanorystę, jos teikiamą naudą bei vykdys filmų apie savanorystę, ir ne tik, peržiūras! Taigi festivalyje nenuobodžiaus nei vienas! Ar bilietas jau tavo kišenėje?

Renginio vieta: Obuolių sala, Molėtų rajonas, Žalvarių kaimas.
www.appleisland.lt
Saloje bus įkurtas ir palapinių miestelis.
Informacija apie teniso turnyrą: www.organizuoti.lt, registracija: 867633337;
el. p.: kristina@organizuoti.lt;
Renginio data: 2011 liepos 15 -17 diena,
Renginio trukmė: 3 dienos.
Durys atidaromos:12:00 val.
Bilietus platina: Tiketa.lt, Bilietai.lt
Bilietas galioja trims dienoms.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus