• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Didžiausioje kubietiškoje šventėje Lietuvoje – ypatingas Jurgio Didžiulio pasirodymas

Autorius: Eli.lt
2012-01-26 12:31:00

Didžiausioje kubietiškoje šventėje Lietuvoje – ypatingas Jurgio Didžiulio pasirodymas
Jau vasario 4 d. menų fabrike „Loftas“ įvyks mažoji Kubos interpretacija – vakarėlis, koks būna tik kartą per 150 metų – „Bacardi 150 metų gimtadienis“. Prie intensyviai augančios vakaro programos prisijungia muzikantas Jurgis Didžiulis.

„Su Viktoru Diawara išrinksime aukščiausios prabos kubietiškas dainas ir jas remiksuosime gyvai“, – Kuboje jau tris kartus apsilankęs J. Didžiulis neslepia jaučiantis didžiulę simpatiją šio krašto muzikai ir džiaugiasi galimybę perkelti kubietiškas nuotaikas į Lietuvą.

„Ne taip seniai Kuba buvo kapitalistų iš JAV vakarėlių rojus tapusi kultūriniu epicentru. Amerikiečiai negailėjo pinigų vietiniams kūrėjams, todėl muzika ten pradėjo klestėti, atsirado daugybė naujų muzikinių žanrų. Iš esmės, nebuvo jokių muzikinių ribų. Įsivaizduokite grupę iš 32 asmenų. Taip, Kuboje tada buvo įmanoma viskas“, – apie Kubos gražiausius kūrybine prasme laikus kalba Jurgis.

Paskutinį kartą J. Didžiulis su žmona Erica Jennings Kuboje lankėsi praėjusią vasarą. Jiedu ten taip pat ieškojo kūrybinių įkvėpimų savo bendram muzikiniam projektui „The Ball & Chain“.

„Mane „veža“ antirevoliucinis aspektas ir šalies socialinės aktualijos. „Bacardi“, beje, taip pat yra antirevoliucinis produktas“, – toliau pasakoja Jurgis ir primena, kad Bacardi šeima, jau 150 metų gaminanti legendiniu tapusį kubietišką romą, dėl tam tikrų to meto politinių srovių buvo išvaryti iš Kubos, tačiau tai nesustabdė jų tęsti šią veiklą.

Muzikantas pripažįsta, kad Kuba šiuo metu yra tarsi užsikonservavusi laike bei pabrėžia, kad besižavint Kuba, reikia matyti ir socialines pasekmes.

 „Kuba gali būti ir pavyzdys, ir ne. Tačiau vakarėlio metu atskleisime tai, ką Kuba turi geriausio – muziką, šilumą, lotynų amerikietiškus šokius, romą ir t.t.“, – priduria J. Didžiulis.

Įspūdingiausioje kubietiškoje šventėje Lietuvoje netrūks ir daugiau staigmenų. Šis renginys neprilygs jokiems standartams – tai bus unikalu ir savita! Menų fabrikas ir vėl pasikeis neatpažįstamai, o kiekviename žingsnyje lankytojų lauks netikėtumai ir penkios autentiškos zonos.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus