• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Dinozaurai netrukus sudrebins ir Lietuvą
Autorius: Eli.lt
2009-11-09 12:00:00

jupiterimages nuotr.

Su lig kiekviena diena vis garsiau girdimas milžiniškų dinozaurų riaumojimas. Netrukus priešistorinių būtybių žingsniai sudrebins Baltijos šalių žemę. Šią savaitę „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“ atvyksta į Estijos sostinę Taliną, o lapkričio 27 – 29 dienomis BBC įgyvendintas keliaujantis švietimo, istorijos ir pramogų šou pasieks ir Lietuvą, Vilniaus „Siemens“ areną.

Turas po Europą prasidėjo rudens pradžioje. Dinozaurai jau spėjo užkariauti Švedijos, Norvegijos, Rusijos žiūrovų simpatijas. Šou susilaukė itin didelio susidomėjimo — kiekvienoje šalyje įvyko nuo aštuonių iki dešimt pasirodymų. Šį grandiozinį ir neišdildomą įspūdį paliekantį renginį šiemet pamatė jau apie 2 mln. žmonių visame pasaulyje.

Netylančios kalbos apie „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“ sukėlė tikrą ažiotažą ir Lietuvoje. Organizatoriai skelbia papildomą renginį, vyksiantį lapkričio 29 dieną 16 val.

Be to, į „Siemens“ areną įžengs penkiais dinozaurais daugiau nei buvo žadėta! „Dar daugiau milžiniškų dinozaurų — dar daugiau nepakartojamų emocijų. Dvidešimt pribloškiančių, realiai atrodančių, nepriekaištingai judančių priešistorinių būtybių taps aktoriais, su kinematografišku tikrumu vaizduojantys pasaulio istorijos pėdsakus ir dinozaurų evoliuciją“, — pasakoja Vidmantas Šiugždinis.

Grandiozinis šou „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“ vyks lapkričio 27, 28 ir 29 dienomis Vilniuje, „Siemens“ arenoje. Bilietai parduodami elektroninės prekybos bendrovėje „Tiketa“. Bilietų kiekis ribotas.

„Pasivaikščiojimas su dinozaurais“ — tai britų kanalo BBC įgyvendintas pasaulio istorijos pėdsakus ir dinozaurų evoliuciją su kinematografišku tikrumu vaizduojantis projektas. Šou aktoriais tampa dvidešimt realiai atrodančių, nepriekaištingai judančių dinozaurų. Idėja apie „Pasivaikščiojimą su dinozaurais“ kilo prieš trylika metų. Tuo metu Tim Haines, dirbdamas moksliniu TV prodiuseriu BBC, žinojo, kad norima kurti didelį serialą apie paleontologiją. Dėmesys pakrypo į prieš keletą metų pasirodžiusį filmą „Juros periodo parkas“, kuris paliko neįtikėtiną įspūdį. Susidomėta filmo metu naudota technika. Iš pat pradžių buvo įsivaizduota, kad laidos siužetas bus gan paprastas: vakaro šviesa, mažas plėšrus paukštis bando pagauti laumžirgius — įprasta ir natūralu. Ir vis tik ambicijos augo, vaizduotė plėtėsi ir siekis sukurti serialą, leidžiantį pasinerti į patirtį, užburiantį, gniaužiantį kvapą, informatyvų, buvo įgyvendintas.  BBC TV užmojai neapsiribojo vien televizija ir serialas „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“ buvo perkeltas į realybę.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus